Aslan Burcu Nisan 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Nisan ayında aslan burcu, Aslanlar bu ay boyunca iyi değişiklikler görecek ve Nisan ortasından itibaren şansınızda bir artış olacak, ancak gezegenler işle ilgili bazı zihinsel stresler verebilir. Bu ayın finansal, zihinsel ve ilişki açısından sizin üzerinizde olumlu bir etkisi olabilir. Evde yaşlıların olumlu tavsiyeleri ile herhangi bir zihinsel stres azaltılacaktır. Size rehberlik edecekler ve endişelerinizden çıkmanız için sizi kutsayacaklar. Gezegensel yerleşimler nedeniyle, işinizi değiştirmek ve daha iyi bir maaşla daha iyi bir iş bulmak isteyebilirsiniz. Çok fazla stres sizin için iyi olmadığından sağlığa dikkat edilmelidir. Meditasyon yaparak ve uygun bir diyet uygulayarak bununla ilgilenmelisiniz. Her köşeden sana gelen, seni zengin eden paran var. Egon bazı sorunlara neden olabileceğinden, işte dikkatli olmalısın.

Aşk İlişkisi: Bekarsanız, çok bilge biriyle tanışırsınız ve onun aklını sevebileceğiniz gibi onlarla bir ilişki kurarsınız. Gezegenlerin yerleşimi nedeniyle ayın ilk yarısında aşk zor olabilir, ancak Nisan ortasından sonra, onlarla daha önce tanışmadıysanız, iyi bir hayat arkadaşı ile tanışacaksınız. Gezegenler, evde zaman geçirmeyi unutabilmeniz için profesyonel sorunları çözmek için işte daha fazla zaman harcamanıza neden olabilir. Eşinizle vakit geçirmenin zamanı geldi. Sert sözlerden veya eylemlerden kaçının.

Finans: Bu ay aile hayatınızda hamilelik veya düğün haberleri gibi bazı olumlu değişiklikler getirebilir. Bu mutluluk getirebilir, aynı zamanda sizi strese sokabilecek aile harcamaları da getirebilir. Aileniz ve seyahatleriniz için para harcayabilirsiniz. Bir yandan mutlu olacaksın. Ama öte yandan, borçlarınızı geri ödemek ve borçsuz kalmak istiyorsunuz. Anne babanızdan ve hatta eşinizden mali yardım alabilirsiniz. Bu ay mali durumunuzdan memnun kalacaksınız. Lakshmi pooja

Ruya tabir

Kariyer: Sözlerinize ve konuşmanıza dikkat ederseniz, bu ay genel olarak çok iyi görünüyor. Yaşlılar tarafından tanınabilirsiniz ve bu moralinizi artıracaktır. İşin hakkında kendini iyi hissedeceksin. İş yerinde bazı anlaşmazlıklar olabilir, ancak itibarınız bozulmadan kalacaktır. Gezegenler size sosyal çevrenizde yetki verebilir ve ayrıca sizi çok cesur kılar. İş yerinde iyi bir isme sahip olacaksınız ve bu ay zekanız, çekiciliğiniz ve iyi iletişim becerilerinizle tanınacaksınız.

İş: Ortaklık işi şu anda doğru yolda olacak ve iş ve iş gelirlerindeki büyüme ile ilgili önceki aylarda yaşadığınız küçük dalgalanmalar artık tersine çevrilebilir. Yiyecek veya giyimle ilgili herhangi bir iş yapıyorsanız, şimdi seyahat ve iş anlaşmalarında başarılı olabilirsiniz. Bazı kazançlar bekleyebilirsiniz. Ayrıca, eğlence endüstrisi veya sanat alanındaysanız, çok iyi bir başarı bekleyebilirsiniz. Bilgeliğinize ve iş dünyasında sıkı çalışmanıza hayranlık duyacaksınız.

Profesyoneller: Bu ay kararsız olacaksınız, ki bu genellikle sizin için geçerli değildir. Bu, bazı olumsuz düşüncelere veya eylemlere kendinizi kaptırmanıza neden olabilir, bu yüzden işleri perspektif içine almalısınız. Hatalarınıza dikkat edin. Ayrıca, işteki yaşlılarınız üzerinde bir izlenim bırakmak söz konusu olduğunda, eylemlerinizde kısa yollara başvurmadığınızdan emin olmalısınız. İş yerindeki patronunuz ve meslektaşlarınız size onlar için bir rol model olarak bakabilir ve sizi taklit etmeye çalışabilir. Seyahat harika haberler getirebilir, böylece büyük ölçüde yararlanabilirsiniz. Başarılı olmanıza yardımcı olacağından iyi bir takım ruhunu korumaya çalışın.

Sağlık: Gezegenlerin geçişi, üst düzey insanlarla sosyal ağ kurmaya gidebileceğiniz anlamına gelir ve bu, zamanınızın çoğunu alabilir. Sağlığınız bu ay iyi olacak, ancak biraz iş stresi olabilir ve bu baş ağrısını ve sindirimle ilgili sorunları tetikleyebilir. Ama neyse ki, hiçbir büyük sorun görülmedi. Gayatri Mantra’yı gün doğumunda sağlığınız için 108 kez zikredebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmanız gerekir, çünkü kişisel bakım, sağlık için çok önemlidir. Sağlığınıza dikkat edin ve öfkeden kaçının. Sattvik yemekleri yiyin, egzersiz yapın ve yoga yapın.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı kendileri için biraz verimli bulacaklar çünkü gezegenler onları zahmetli hale getirecek, onları çok parlak yapacak ve öğretmenleriyle iyi ilişkiler kuracaklar. Dikkatleri dağılmadan çalışmalarına odaklanabilecekler. Motivasyonları, eğitim hedeflerine ulaşmalarına izin verebilir. Yurt dışına çıkmak isteyenler, bu ayki gezegenler yurt dışı seyahatleri desteklediği için şimdi gidebilirler. Bu mükemmel bir pozisyon ve profesörler ve öğretmenlerle iyi ilişkiler olacak. Yine de herhangi bir öğretmene / Guruya zarar vermemek için dikkatli olunmalıdır.

Şanslı tarihler: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 19, 20, 23, 26, 27, 28, 29, 30

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 24, 25, 31

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status