Aslan Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Nisan ayında aslan burcu bu ay finansal işlerinizde, aşk hayatınızda başarıya ulaşma şansınız yüksek olacak ve yaptığınız her şey size bir şans getirecek. Unutmayın, Nisan ayında şans senin yanında olacak. Tüm bu şeylerin birleşimi size unutulmaz deneyimler ve ilerlemeler sunabilir. Belki yeni şans kapıları da aralanabilir ve hayatınızın çok keyifli bir dönemini yaşayabilirsiniz. Özellikle kazancınızda artış olması sizi pek çok konuda olumlu etkileyecektir. Ertelediğiniz planlarınız için gereken maddi olanaklara sahip olmanız sevdiklerinizi de mutlu etmenizi sağlayabilir. Onlarla birlikte ay içerisinde seyahat ve aktivite planları yapabilirsiniz. Bütçenize göre eğlenceli etkinliklere katılmanız olasıdır.

Bu ay maaşınızda artış söz konusu olabilir. Daha iyi maaşı olan bir pozisyona geçebilir veya yeni bir iş, ek gelir fırsatı yakalayabilirsiniz. Hatta kendi işini yapanlar da ticari hayatta uzun süredir hayalini kurdukları başarıları sağlayarak müşteri sayılarını artırabilirler. İş hayatında planlarınız yolunda ilerleyebilir ve bu sayede gelirinizde de hızlı bir yükseliş olmaya başlayabilir. Nisan ayı para ve iş yönünden oldukça bereketli ve verimli olacaktır.

Çoğunuz evinizde yapılacak iyileştirmeler veya değişiklikler için para harcayabilirsiniz. Özellikle bir süredir satın almayı planladığınız eşyaları alabilir ya da ertelediğiniz tadilat işlerini yaptırabilirsiniz. Ev içi masraflar için bütçeniz olacak.

Nisan ayında, bir kadınla ilgili önemli görüşmeler olabilir. Veya bir kadının kendi sıkıntılarını çözmesine yardımcı olabilirsiniz. Onun derdini dinleyebilir, tavsiyeler verebilir ya da zor bir durumdan kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz.

Nisan ayında eski fikir ve planlarınıza dönme şansınız olacak. Şimdi onların gerçekleştirilmesini mümkün kılacak önemli bilgiler veya öneriler alacaksınız. Nisan ayında mal mülk, miras mülkiyeti ya da ebeveynlerin mülkiyeti ile ilgili görüşmelerin iyi olacağı bir ay olacaktır.

Bu ay çok fazla sürprizle karşılaşacaksın. Çoğu durumda, aileniz, yakın ve uzak akrabalarınızla, gelecekteki bir nişan veya düğün ve diğer benzer etkinliklerle bir ilişkisi olacaktır. Belki bir düğün telaşı olabilir.  Bu ay evliliğinizdeki sorunları çözmek için iyi bir zaman olacaktır.

Bu ay genç bir erkekle ilgili önemli bir etkinliğe katılacaksınız. Belki doğum günü kutlaması ya da sözlenme olabilir. 35 yaşın üstündeki aslan kadınlarının eski sorunları ve yükümlülükleri yerine getirmeleri için iyi bir ay olacak. Genç aslan erkekleri yeni bir dostluk edinebilirler ve sosyal olmanın tadını çıkarabilecekler.

Aslan Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Mevcut ilişkilerde olduğu kadar kamusal yaşamınızda da kargaşa söz konusu olabilir. Eğer ilişkiniz sağlam ve güçlü ise, hayatta kalacaktır. Kişisel özgürlük, dini farklılıklar ve fikir farklılıklarına dayanan sorunlar yüzünden ilişkiniz zarar görebilir. Birlikte ortak karar almakta da zorlanabilirsiniz.

Aslan Burcu Nisan 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kariyerin ayın 20’sine kadar zirveye çıkabilir. Bu ay, olağanüstü kariyer başarılarının bir ayı olacaktır. Sosyal hayatınız da profesyonel başarınız ile güçlenebilir. Mali durum, kazançların harika olacağı ve işadamlarının Nisan 2018 ayı içinde kendi alanlarında başarılı olacağı bir ay olacak. Bu ay iş ve para alanında hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status