Aslan Burcu Mayıs 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mayıs ayında aslan burcu, ilişki cephesinde, bekarlar eşlerini veya sevgililerini çekmekte zorlanabilir. Partnerinizle aranızdaki işlerin yürümesi için bu ay bir çeşit ilişki danışmanlığına ihtiyacınız olabilir. Mali konular söz konusu olduğunda, işler olumlu olabilir, ancak yine de, biraz çaba gerektirebilecek eski bir krediyi geri ödemeniz gerekebilir. Bütçenizi planlamaya ve harcamalarınızı kontrol etmeye çalışın. İş cephesinde, bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Yeni personel alırsanız, iş baskısını yönetebilirsiniz. Bu, yeni anlaşmalar için uygun bir zaman olmayabilir. İşe girenler şimdi parlayabilir, ancak işteki sorunları açıklığa kavuşturmak için patronlarıyla konuşmaları gerekir. Öğrenciler başarılı olabilir, ancak önümüzdeki aylarda daha da iyisini yapabilirler. Zinde ve sağlıklı kalmak istiyorsanız biraz dikkat gerektiren hafif mevsimsel grip ve vücut ağrısı gibi sağlık sorunları.

Aşk İlişkisi: Bu ay boyunca bekarlar eşlerini veya sevgililerini çekmekte zorlanabilir. İlişkilerindeki sorunları ve sorunları ve özgüvenlerindeki sorunları anlamak için bir terapist veya danışmandan yardım almak isteyebilirler. Yeni bir ilişki başlatabilirler. Çift, bu ay üçüncü bir kişinin yardımıyla aralarındaki farklılıkları giderirlerse birlikte keyifli vakit geçirebilirler. Üçüncü kişi, aile üyesi veya bir ilişki danışmanı olabilir. Bu, evde huzur ve uyumu sağlayacaktır.

Finans: Bu ay, gezegensel pozisyonlar para girişinde bir artış olabileceğini gösteriyor, ancak yakın zamanda size borç veren biri tarafından baskı altında tutulabilirsiniz. Bu baskı sizi çok stresli hissettirebilir ve para gelmesine rağmen kredi konusunda gerginlik hissedebilirsiniz. Parayı akıllıca harcamak için önceliklerinizi planlayın. Kişisel harcamaları azaltın. Mali durumunuzu iyi planlıyorsanız, bu krediyi ay sonuna kadar ödeyebilirsiniz.

Kariyer: Gezegen hareketleri, kariyeriniz için iyi ama biraz yavaş bir zamana işaret ediyor. Sabırlı kalırsanız ve işyerinde işleri yavaşça hallederseniz daha iyi olabilirsiniz. Her seferinde bir adım atın, sizi neyin rahatsız ettiğini patronunuzla konuşun. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığı konusunda açık olun. Bu büyük projeler için iyi bir zaman olmayabilir. İşletme yönetimi veya pazarlama sektörüyle ilgileniyorsanız, satışları artırmak için yeni bölgeleri keşfetmek için seyahat etmeniz gerekebilir.

İş dünyası: Bu ay boyunca, işadamları bazı zorluklarla karşılaşmalarına rağmen makul karlar elde edebilirler. Sıkı çalışma, ilerleme ile doğru orantılıdır. İşinizi bir sonraki seviyeye taşımak için daha fazla çaba ve zaman harcamanız gerekebilir. Ayın başında, gezegen hareketleri bu ay boyunca iyi ve karlı bir anlaşma yapabileceğinizi gösteriyor. Bu ay yeni çalışanlar işe alabilirseniz, üretkenliğiniz çok daha iyi olabilir.

Profesyoneller: Bu her şeye rağmen iyi bir ay olabilir, çünkü tutkunuz eyleme dönüşebilir ve ay ortasından itibaren özel sektör işlerine girenler için işler iyi gidebilir. Patronunuz sizi yeni, büyük bir projeye götürürken heyecanlanabilir ve bu projenin lideri olabilirsiniz. Ayrıca birkaç küçük proje de alabilirsiniz. Genel olarak, iyi bir ilerleme kaydetmeniz için işler yolunda gidebilir ve meslektaşlarınızdan, özellikle de liderlik becerileriniz için takdir alabilirsiniz.

Sağlık: Bu ayın yıldız projeksiyonlarına göre, sağlık açısından işler iyi olmayabilir. Bu ay boyunca, biraz ateş ve mevsimsel gripten rahatsız olabilirsiniz ve bu, işinize birkaç gün ara vermenize ve hastalıktan kurtulmak için yatakta vakit geçirmenize neden olabilir. Önemli bir şey öngörülmese de, kendinizi daha sonra herhangi bir sorundan kurtarmak için en küçük sağlık sorununu bile derhal tedavi etmelisiniz. Ayrıca grip veya ateş evde veya ofiste başkalarına yayılabilir, bu nedenle gerekirse doktora görünün.

Eğitim: Öğrenciler, spor ve ders dışı faaliyetlere çalışmalarından daha fazla ilgi duyabilecekleri ve çalışmalarına gereken önemi veremeyebilecekleri için bu ay dikkatleri dağılabilir, bu da iyi kolejlere veya üniversitelere kabul edilmekte bazı engellere neden olabilir. Öğrenciler çalışmalarına odaklanır ve hobileri ve tutkuları için bazı sınırlar koymayı öğrenirlerse sınavlarda iyi performans göstererek iyi ilerleme kaydedebilirler. Çalışmalarına dikkat etmeli ve tutkularının peşinden gitmelidirler.

Şanslı tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 13, 14, 15, 20, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31

Uğursuz tarihler: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 19, 16, 17, 21, 22, 24, 25

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status