Aslan Burcu Mayıs 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mayıs ayında aslan burcu geleceğiniz için gerekli olan tüm düzenlemeleri yapmak için mükemmel bir dönem olacaktır. Kariyer ve kimliğinizi geliştirmek için tedbirli adımlar iyi olacaktır. Becerileriniz mesleğinizde size saygı gösterecektir. Bu sefer profesyonel tutkularınız yerine getirilecek. Ailende kutlama olacak ve eşinizle romantik bir geziye çıkabilirsiniz. İletişiminiz arkadaşlarınız ve akrabalarınızla açık olacaktır. İç tatmininiz için sosyal hizmet ve yardım yapmak isteyebilirsiniz. Yabancı dil öğrenmek için bir fırsat olabilir. Enerjik ve sağlıklı bir ay sizleri bekliyor.

Mayıs ayında aslan burcu aileye gerginlik getirecek akrabalarla ilgili beklenmedik durumlar veya problemlerle karşılaşacaklar. Artık bazı şeylerin kontrolünü ele almak, duyguları sakinleştirmek, mantıklı bir çözüm aramak zorunda kalacaksınız. Ailenizin bir parçası olan insanlarla olan ortaklıklara olan ilginiz, sizinle hiçbir kan bağlantısı olmayan kişilerle de olabilir. Birlikte ortak bir iş yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın veya komşularınızın hayatında, sizden yardım isteyecekleri bir durum olacaktır.

Bu ay, çoğunuz beklemediğiniz bir yer veya kişiden para alacaksınız. Ancak bu ay, beklenmedik mal mülk kaybı ya da daha fazla para harcama riski yaşayabilirler. Mayıs ayında aile nedenleri için bir yolculuk yapılacaktır (bazı durumlarda nişan veya düğün veya diğer aile etkinlikleri ile ilgili). Artık tanıdığınız bir kişinin sağlığıyla ilgili haberler alacaksınız. Muhtemelen hastanede tedavi, cerrahi müdahale benzeri gerekli olacaktır.

Bu ay, işyerinizde yeni bir kişi, yeni müşteriler veya yeni görevlerle ilgili bir sıkıntı olacaktır. Çok fazla iş ve enerji harcadığınız bir başarının tadını çıkarabileceksiniz. Hayallerinden birini yerine getirebilirsin, ama kendi emeğin ve hırsın sayesinde bu olacak.

Aslan burcu erkekleri bu ay daha fazla para harcamaya istekli olacaklar. Aslan burcu kadınları evlerinde farklı yenilikler için çok zamana sahip olacaklar. Sevdiklerinizi yeni mutfak zevkleriyle veya diğer ilginç şeylerle şaşırtacaksınız.

Aslan Burcu Mayıs 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevgi ve ilişkiler söz konusu olduğunda eşiniz ile verimli bir zaman geçireceksiniz. Sizin tarafınızdan seçilen partner, evlenme teklifinizi kabul edecek. Ya da evlilik teklifi alınabilir. Hayatınızı planlarken yeni bir umut kazanacaksınız. Ebeveynlerin rızasıyla sözlenme şansı vardır. Çiftler keyifli ve mutlu bir dönem geçireceklerdir.

Aslan Burcu Mayıs 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Finansal durumunuz, artan gelir ile önceki aylardan daha iyi olacaktır. Harcama daha az olabilir ve tüm finansal gereksinimlerinizi karşılarsınız. Bu ay boyunca manevi faaliyetler için para harcayabilirsiniz. Arkadaşlara mali yardımda bulunabilirsiniz. Kariyerinize geldiğinde aşamalı iyileşme ile ilerleyen bir ay olacaktır. Ödevlerinizi yapmak için bu süreyi kullanın. Bu ay muhtemelen iş seyahati olabilir. Tüm aktivitelerinizde aile büyüklerinin desteğini alacaksınız. İş arkadaşlarınızla dostane etkileşimler geliştirin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status