Aslan Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mart ayında aslan burcu, Aslan burcuları ayın ilk yarısında güzel değişiklikler ve ayın ikinci yarısında bazı sorunlar görecek. Gezegenler borçların ve hastalıkların evine yerleştirilir ve bu ay işle ilgili bazı zihinsel stresler de verebilir. Ancak, özellikle finansal olarak sizin üzerinizde olumlu bir etkisi olabilir. Kendinizi işinizi değiştirmek ve hatta yeni bir iş için yurt dışına gitmek isterken bulabilirsiniz, ancak aynı şeyi yapmanın bazı engelleri olabilir. Gezegenler çalışma alanınızda size şans verebilir ve terfi alabilirler. Paranın sıkı çalışmadan gelemeyeceğini anlıyorsunuz. İşte ve evde yaşlıların tavsiyelerine uymanız gerekir. Miras parası beklemek hayal kırıklıklarına yol açabilir.

Aşk İlişkisi: Bu ay birincil odak noktanız aşk olacak ve özellikle Mart ortasından sonra gezegensel yerleşim nedeniyle işler burada zorlaşabilir. Bu nedenle, ayın ilk yarısını dikkatli kullanmak daha iyidir. Gezegenler işe o kadar dahil olmanıza neden olabilir ki evde zaman geçirmeyi unutursunuz. Eşinizle vakit geçirebilirsiniz. Sert sözlerden veya eylemlerden kaçının. Gerçek aşk artık mümkün, ancak bunun için eşinizi anlamak için her gün zaman ayırmalısınız. Eşinizden biraz ayrılığa neden olabilecek bazı yurtdışı seyahatleri olabilir.

Finans: Bu ay, Mart ortasına kadar aile hayatınızda doğum veya düğün gibi bazı olumlu değişiklikler getirebilir, ancak bundan sonra bazı aile harcamalarıyla ilgili stresli ve üzülmenize neden olabilecek bazı aile davaları olabilir. . Ailenize ve seyahatlere para harcayabilirsiniz. Bir yandan mutlu olacaksın. Ama öte yandan, üzerinize baskı yapacaktır. Kişisel harcamalarınızı azaltabilir ve ailenize harcayabilirsiniz.

Kariyer: İş yerinde doğru kararları verirseniz ve daha profesyonel olursanız bu ay iyi olabilir. İşyerinde yaşlılar tarafından tanınabilirsiniz ve bu moralinizi artıracaktır. Gezegenler işverenle bazı memnuniyetsizliklere neden olabilir. Ayrıca, meslektaşlarla bazı anlaşmazlıklar görülüyor, ancak ne olursa olsun, itibarınız bozulmayacak. Gezegenler bu ay iş yerinde size yetki verebilir. Özellikle kıdemli meslektaşlarınıza ve patronlarınıza karşı egoist ve otoriter olmayın. Adınız ve şöhretiniz artık yayılabilir ve kısa vadeli projeler için yurt dışına çıkmanız istenebilir. Bu, bu yıl iş yerinde terfi almanıza yardımcı olacaktır.

İş dünyası: İş büyümesi ve gelirinde bazı küçük iniş çıkışlarla birlikte işler şimdi orta derecede iyi olabilir. Seyahatler ve iş anlaşmalarıyla başarı elde edebilirsiniz. Devlet çalışanıysanız, terfi ve zenginlik bekleyebilirsiniz. Yazılım endüstrisi veya sosyal medya alanındaysanız, biraz başarı bekleyebilirsiniz. Zamanınız ve insan yönetimi becerileriniz için övüleceksiniz.

Profesyoneller: Sorumlulukları halletme zamanı geldiğinde güçleneceğiniz aydır. Bu ay beraberinde artan bir sorumluluk getiriyor. Kariyerinizde çok iyi büyüyebilirsiniz ama aynı zamanda kendinizi tüm enerjinizden tükenmiş bulabilirsiniz. Sonuçta, önemli görevlerin üstesinden gelmek zor bir şeydir. İşinizde elinizden gelenin en iyisini yapmış olmanın yerine getirilmesi tüm stresi ortadan kaldıracaktır. Bu ay işte güzel bir sürpriz bekleyin.

Sağlık: Sağlığınız iyi görünüyor, ancak biraz iş stresi olabilir ve bu yanlış beslenme alışkanlıklarını ve sindirimle ilgili sorunları tetikleyebilir, ancak gün doğumunda uyanarak güneş ışınlarını emebilirseniz önemli sorunlar görülmez. Bu ayki gezegen geçişleri biraz saldırganlığa neden olabilir. Sağlığınıza dikkat edin ve öfke ve fiziksel olarak çok fazla zorlayıcı faaliyetten kaçının. Her gün yoga ve meditasyon yapın.

Eğitim: Gezegen hareketleri, öğrenciler için çalışmalar veya gelecek planları konusunda stres olmayabileceğini öne sürüyor. Bilim, hukuk veya BT ile ilgili bir konuyu takip eden öğrenciler son derece başarılı olabilir. Öğrenciler sınavlarda iyi sonuçlar alabilir ve iyi ilerleme kaydetmeye kararlı olabilirler. Öğrenciler, özellikle istedikleri üniversite kabulleri açısından hedeflerine odaklanmaya devam edebilirler.

Hayırlı tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 13, 14, 18, 19, 20, 23, 26, 27, 28, 29, 30

Uğursuz tarihler: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 1215, 16, 17, 21, 22, 24, 25, 31

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status