Aslan Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mart ayında aslan burcu yorumunda bu ay beklentileriniz dışında gelişmeler olabilir. Merkür ve Venüs 6 Mart 2018’de koç burcuna giriyor. Büyük fikirler bulabilir, başarı planlarına odaklanabilir ve daha maceracı hissedebilirsiniz. İstediğiniz şeyi yapmak için daha fazla imkan elde etmenin tadını çıkarabilirsiniz ve daha iyimser olabilirsiniz. 20 Mart 2018’de Merkür ve Venüs koç burcuna girişi ile daha açık fikirli ve pozitif görünebilirsiniz. İnançlarınıza da odaklanabilirsiniz ve bilgeliğinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz. İnsanlara bir şeyler öğretmek ya da fikirlerinizi paylaşmak keyif verecek.

22 Mart 2018’de başlayarak koç burcunda Merkür gerilemesi olacak. Merkür retrosu ile çok şeyi geride bırakabilirsiziz. İstediğiniz şeyi yapmak için mücadele edebilirsiniz. Çok fazla imkana sahip olabilirsiniz, kendinizi daha fazla sosyal çevreden uzak ve boğucu hissedebilirsiniz. Seyahat etmek, öğretmek veya yazmak zor olabilir. Ancak daha önce bulunduğunuz bir yere seyahat edebilirsiniz. Ya da daha önce öğrendiğiniz bir şeyi başkasına öğretebilirsiniz. Bu ay kendinizi daha iyi hissedebilir ve yine iyimser olabilirsiniz, ancak bazen biraz fazla iyi hissedebilir ve daha fazla kontrole ihtiyaç duyabilirsiniz. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

Venüs, 31 Mart 2018’de boğa burcuna giriyor. Hedeflerinize ve hırslarınıza odaklanmanın tadını çıkarabilir ve uzun vadeli planlarınızda çalışabilirsiniz. Doğru insanlar üzerinde iyi izlenim yaratacak ve ilerleme kaydedebilirsiniz. Aşk hayatında daha geleneksel ve pratik olacak ve ilişkilerinizden sorumluluk alacaksınız.

Mars 17 Mart 2018’de oğlak burcuna giriyor ve daha fazla enerjiniz olabilir. Yapılması gereken iş için araba kullanabilirsin. Ayrıntılara daha özenli davranabilir ve çok sayıda küçük projeler, görevler ve işler bulabilirsin. Organize olabilir, listeler çıkarabilir, rejiminizi veya rutini iyileştirebilir ve yaşam biçiminizi geliştirebilirsiniz. Merkür gerilemesi ile duraksamış olacaksınız ve iş bitene kadar harekete geçmek için beklemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak iş fırsatları arayabilirsiniz. Sağlıklı hayat ve stres yönetimi üzerinde çalışmanız gerekebilir.

Jüpiter 9 Mart 2018’de akrep burcunda geriliyor ve önümüzdeki aylarda evde veya ailende bir konuyla ilgili daha alakasız olabilirsiniz. Ancak başkalarına daha hoşgörülü davranıyor olacaksın veya sorumluluk almak istemeyeceksin. Kendinize daha fazla duygusal destek vermek isteyebilirsiniz.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay meydana geliyor. Finansal sorunları halledebilir, finansal işlemleri, anlaşmaları veya düzenlemeleri sonlandırabilir veya istikrar ve güvenliği sağlamaya çalışabilirsiniz. İnsanlar sizin hakkınızda ne düşündüklerini merak edebilir veya söylediklerinize daha duyarlı olabilirsiniz. Yeni ay 17 Mart 2018’de balık burcunda olacak ve karşılıklı yararlı projeler ve girişimler izleyebilirsiniz. Başkalarıyla paylaşımda bulunabilir, diğer insanları etkileyen finansal konularda çalışabilir, daha iyi olmasını sağlamak için yeni bir dönüşüm başlatabilir, araştırma yapabilir ve daha fazla kişisel güç bulabilirsiniz. İkinci bir dolunay 31 Mart 2018’de terazi burcunda ortaya çıkıyor. Daha duygusal olabilirsiniz. Duygularınızı daha kolay ifade edebilirsiniz.

Aslan Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aslan burcu Mart ayında aşk hayatı için en şanslı günleri 8 Mart 2018 ve 9 Mart 2018 olacak. Bu ay daha duygusal olabilir ve size duygusal destek veren kişileri samimi bularak yakınlaşabilirsiniz. Bekar olanlar kendilerine destek veren biriyle ilişkiye başlayabilir. İlişkisi olanlar ise uzlaşma sağlayamadıkları konularda uğraşabilirler. Bazı planlarınız örtüşmeyebilir.

Aslan Burcu Mart 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Aslan burcu için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 1 Mart 2018, 2 Mart 2018, 28 Mart 2018, 29 Mart 2018 ve 30 Mart 2018 olacak. Maddi yönden bu ay temkinli olmalı ve harcamalarınızda aşırıya kaçmamalısınız. Çünkü ev için ek masraflar çıkabilir. İş hayatında ise verimli bir ay olsa da arada aksiliklerle karşılaşmanız olasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status