Aslan Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Kasım ayında aslan burcu için olağan bir ay olabilir. Aile hayatı sorunsuz bir şekilde devam edebilir, ancak sabır, aile üyeleriyle samimi ilişkileri sürdürmenin anahtarı olabilir. Bazı yeni evli çiftlerin soy kutsamalarını veya bebeklerini alma şansı vardır. Çocuklarınız faaliyet alanlarında ilerleyebilir ve bu sizi daha rahat ve stressiz hale getirecektir. Genelde endişelerden uzak durabilirsiniz, bu da size zihinsel huzur verebilir. Bu aynı zamanda kariyerinizin büyümesine yardımcı olabilecek iş verimliliğinizi kanıtlamanın zamanı da olabilir. Sık sık sosyal bir araya gelme programları, bazılarınızı sosyal çevrelerle derinden bağlayabilir. Mevsimsel etkilerden dolayı küçük komplikasyonlar olabileceği için sağlığınız uygun bakım gerektirebilir.

Aşk İlişkisi: Bu dönem aşk gibi kalp meselelerinde size rahatlık ve mutluluk verebilir. Bazı aşk ilişkileri evliliklerde verimli bir şekilde sona erebilir. Bazı bekarlar da evlilik için uygun ittifaklar kurabilir, ancak eşinizi akıllıca seçmeniz gerekir. Sosyal iletişim de hızla artabilir ve birkaçı şimdi ruh eşleriyle tanışma şansı yakalayabilir. Ancak sabırlı olmaya ve elinizdeki görevlere odaklanmaya çalışın; bu, şu anda sizin için en iyi yol olabilir.

Finans: Bu ay sizin için mali kazançlar olabilir. Banka bakiyesi beklentinize göre yükselebilir ve hatta birkaçınız kredilerinizi sistematik olarak geri ödemeye başlayabilir. Bazılarınız yoğun bir aramadan sonra sabit bir mülk satın alma şansı yakalayabilir. Doğru finansal planlama şimdi başarınızın sırrı olabilir.

Ruya tabir

Kariyer: Bazı olumlu düşüncelerle işyerinde ödevlerine odaklanabilirsin. Yine de kariyerinizdeki ilerleme yavaş olabilir. İşinizde üretken olmaya ve kişilerarası becerilerinizi geliştirmeye çalışın. Ayrıca, meslektaşlarınızla tartışmaktan kaçınmaya çalışın ve bunun yerine onlarla samimi olun. Ayrıca, kritik eylemlerde gizliliği koruyun.

İş: Mevcut dönem işinizin ilerlemesini destekleyebilir. Sonuç almak için her zaman sabrınızı ve tutarlılığınızı korumanız tavsiye edilir. Zaman zaman gezegensel dalgalanmalar nedeniyle sabrınızı kaybedebilirsiniz ve bu da iş planlarını uygularken strese neden olabilir.

Profesyoneller: Profesyoneller genel olarak bu dönemde yararlanmalıdır. İş yerinde baskı olabilir, ancak astlarla koordinasyon görevleri zamanında bitirmeye yardımcı olabilir. Meslekte de parasal kazançlar elde edebilirsiniz. İşyerinde samimi bir ilişki kurmaya çalışın ve bu, beklentilerinizi kolaylıkla karşılamanıza yardımcı olabilir.

Sağlık: Bazılarınız artık gereksiz yere strese girebilir. Lütfen her şeyi dikkate almayın, bu rahatsızlıklara neden olabilir. Formda kalmak ve fiziksel gücü artırmak için kuru meyveler ve mevsim meyveleri almak için fiziksel egzersizler yapmaya çalışın. Ayrıca, daha iyi sağlık için uyumak için yeterince zaman ayırın.

Eğitim: Eğitim arayışlarınız büyük olasılıkla sorunsuz devam edecek. Konunuzu iyi anlamak için hocalarınızdan doğru teknikleri öğrenmek daha iyidir. Arkadaşlarınızla boş zaman geçirmeye çalışın, bu size rutin işinizden hoş bir mola verebilir. Ayrıca, kurumdaki hoş olmayan işlerden ve dedikodulardan kaçınmak daha iyidir ve bu sizi gerçek bir birey yapabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status