Aslan Burcu Kasım 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Kasım ayında aslan burcu için bir ay başarıya dönüşebilir. Başkalarını faaliyetlerinde yönlendirirken, bir yandan da memnuniyetlerini yerine getirebilirler. Sosyal çevreler iyi destek sağlayabilirken yakın ilişkileri de güçlendirilebilir. Arkadaş ortamınız çoğalabilir ve daha fazla insanın sevgisini kazanabilirsiniz. Bu da bu ay motivasyonunuzu yükseltebilir. İşteki ustalıkları onlar için kazandırabilir, üstlerin takdirini alabilirsiniz. Bununla birlikte, başkaları ile iletişime dikkat etmeli ve ilişkilerin onurunu korumalılar. Bu süre içinde aslan burçları harcamalarına karşı dikkatli olmalarına rağmen, uzun süre beklemede olan kredileri temizleyebilecekler. Sporcular iyi bir aydır, sağlık konusunda endişelenecek bir şey olmayabilir.

Kasım’da aslan burçları arkadaş çevrenizdeki birisiyle bir anlaşmazlık ya da diğer önemli seyahatle ilgili konular hakkında bir çelişki yaşayacaksınız. Bu ay, özel arabanızı başka bir kişi tarafından kullanılmasına izin vermekten kaçının. Mali durumları esas olarak belgeler, sözleşmeler ve daha fazlası ile ilgili olarak çözmek için uygun bir ayınız olacak. Birçok aslan burcu banka havalesi, posta ücreti veya başka bir belge ile alacakları beklenmedik paranın tadını çıkaracaklar. Kasım ayında eş ya da aile taahhütlerinizle bağlantılı bir kadından alacağınız planlar için önemli olacak. Muhtemelen, fonların harcamasıyla veya belirli bir amaç için para sağlamakla bağlantılı olacaklardır.

Kasım ayındaki bazılarınız aniden ebeveynlerin mülkiyeti, miras mülkiyeti ile ilgili taahhütlere veya diğer önemli meselelere maruz kalacaktır. Sahip olduğunuz mülkün veya eşyaların satışı için beklenmedik bir karar verebilirsiniz. Kasım ayında, muhtemelen e-posta veya posta yoluyla, İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan insanlarla unutulmuş bir ilişkiyi kurtarabilirsiniz. Uzakta yaşayan ve dargın olduğunuz bir insan ile de barışmanız olasıdır.

Bu ay birinden gelen bir telefon görüşmesi ya da toplantı ya da davetiyeyle şaşırabilirsiniz. Aşk hayatınız olumlu ya da beklenmedik deneyimlerle duygusal olacaktır. Oğlak burcu, başak veya boğa burcunun işareti altında doğmuş bir partnerle romantik ilişkinizde önemli bir gelişme olacaktır. 35 yaşın üstündeki kadınlar, daha iyi kazançların veya parayla ilgili iyi haberlerin tadını çıkaracak.

Aslan Burcu Kasım 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aslan burçları sevgi çıkarları ve yaşam partnerleri ile kaliteli zaman geçirmek için iyi bir şey yapabilirler. Eğer ilişkide bir takım güven sorunları varsa daha fazla zaman geçirmek, onların şüpheleri ortadan kaldırmasına, yanlış anlaşılmaları gidermesine, ilişkileri normalleştirmesine, duygusal desteği almasına ve uzun vadeli arzuları yerine getirmesine yardımcı olabilir. Kibar ve sempatik olmak, arzu edilmeyen eğilimlerini en aza indirebilir ve aşk hayatlarına mükemmel bir dönüş sağlayabilir.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu 2019 Yorumu

Aslan Burcu Kasım 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kasım ayında aslan burcu için mali açıdan olumlu bir ay olması bekleniyor. Herhangi bir koşulda fonlar yetersiz kalabilir. Çünkü arkadaşlar ve iş ortaklarından yardım gelebilir. Kariyer hayatınız her yönden hayranlık ve tanıma ile dolu dolu bir şekilde olacak. Bu aslanların heyecanlı ve mutlu olmasını sağlar. Yeni planlamayı ancak yeterli planlamadan sonra kabul etmek ve programa göre tamamlamak konusunda uyarılır. Öncelikle elinizdeki işleri bitirmeniz önemli olacak. Anlayış ve arkadaşça olmak aslanlara iş arkadaşlarının işbirliğini sağlayabilir. Keyifli olabilecek kısa geziler olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status