Aslan Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Kasım ayında aslan burcu oldukça yaratıcı olacaklar. 5 Kasım‘da Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor ve yaratıcı projelere ve girişimlere, en çok zevk duyduğunuz ve en eğlenceli vakit geçirebileceğiniz projelere ve girişimlere odaklanabilirsiniz. Sıkıcı ve sıradanlık söz konusu olursa bunun için gerekli olan odaktan yoksun olabilirsiniz. Bu nedenle her şeyi eğlenceli hale getirmeye çalışın. Sevdiklerinizle daha net olabilirsiniz ve hissettiğiniz sevgiyi paylaşabilirsiniz. Görüşünüz pozitif olabilir ve iletişimlerinizde şakalaşabilir, eğlenceli tarafınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Güneş, 21 Kasım‘da Yay’da Merkür’e katılıyor ve eğlence, hobilere odaklanarak, sevdiğiniz insanlarla vakit geçirerek veya iç dünyanızla temasa geçerek elinizden gelenin en iyisini hissedebilirsiniz. Daha eğlenceli olabilir ve başkaları ile sevincinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Cömert yanınız da bu ay ağır basıyor.

7 Kasım‘da Venüs su grubu Akrep burcuna giriyor ve evde veya aileyle ilgili konularda yoğunlaşmanın, desteklenmenin tadını çıkarabilir, size en yakın tanıdık yerlerde vakit geçirir veya sizi en iyi tanıyan insanlarla birlikte olmaktan zevk alırsınız. Konfor bölgenizde kalabilir ve elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. Hayatınızdaki bir şeyin temelini güçlendirmek için çalışabilir veya sıfırdan bir şey başlatmaya çalışabilirsiniz. Aşk hayatında ilişkisi olanlar partnerleri ile duygusal bağlarını güçlendiriyorlar. Aranızdaki sevgi ve saygı artıyor, sorunlar azalıyor, duygusal yönden yoğunluk hissediyor olacaksınız. Bekarsanız sizi duygusal yönden anlayan biri ile tanıştığınız takdirde ona bağlanabilir, bir şans vermek isteyebilirsiniz.

22 Kasım‘da Neptün Balık burcunda geri dönüşümünü tamamlıyor. Son birkaç ay diğerlerini etkileyen, araştırmalar yapmak ya da uğraşan finansal konularda konuşmak için mücadele etmiş olabilirsiniz. Ciddi konularda mücadeleniz artık sona eriyor. Ancak insanlara doğru yaklaşımı bulmakta zorlanabilirsiniz. Mümkün olduğunca sezgilerinizi dinlemeyi deneyin.

4 Kasım‘da toprak grubu Boğa burcunda dolunay oluşuyor ve bu da hedeflerinize eklediğiniz şeyleri elde etmek için iyi bir zaman olabilir ve ilerleme kaydedebilir, başarıya ulaşabilir veya yaşadığınız şeylerle övgü veya tanınma elde edebilirsiniz. Doğru olanı yapın, yüksek bir noktaya gelin veya adımınızı atın. Yönünüzü, yaklaşımınızı değiştirmeniz veya gerçekten tutkulu olduğunuz şeylere odaklanmanız gerekiyorsa aksilik veya gecikmeler yaşayabilirsiniz. Daha çok sorumluluk alabilirsiniz.

18 Kasım‘da Akrep’de yeni bir ay meydana geliyor. Evde yeni projelere başlayabilir, aileyle daha fazla vakit geçirebilir, bir şeyin temelini güçlendirebilir, yeni bir proje başlatabilir, destek sisteminizi genişletebilir, yeni insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Duygusal olarak daha olumlu olmayı deneyin.

Aslan Burcu Kasım 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

22 Kasım, 23 Kasım ve 24 Kasım tarihleri aşk hayatınız için çok şanslı olacağınız günlerdir. İlişkisi olan kişiler aşk hayatlarını renklendirecek, sürprizler yapmak isteyecek, karşı tarafı mutlu edecekler. Pozitif yanınız ilişkinize de yansıyacak. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise duygusal açlıklarını giderecek birine ihtiyaç duyacaklar. Belki sizi gerçekten anlayan biri bu ay karşınıza çıkabilir.

Aslan Burcu Kasım 2017 Kariyer ve İş Yorumu

15 Kasım, 16 Kasım ve 17 Kasım tarihlerinde para ve iş hayatında şanslı günler geçirebilirsiniz. Bu tarihlerde yeni bir projeye başlayabilir, ek kazanç sağlayabilir, ya da ticari hayatta başarınızı yükseltebilirsiniz. Ayın ortasında önünüze yeni iş fırsatları çıkabilir. Yaratıcı yönünüz iş hayatında parlamanızı ve daha tanınır olmanızı sağlayacak. Fikirleriniz ile bu ay kariyer alanında insanları etkiliyorsunuz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status