Aslan Burcu Haziran 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Haziran ayında aslan burcu, Aslan burcu insanları bu ay bazı karışık olaylar görecek, ki bu iyi değil ama olumlu tarafta şansları artacak. Bazı borçlar ve hastalıklar olabilir, bu da bu ay işle ilgili bazı zihinsel stres yaratabilir, ancak savaşlarınızı kolayca fethedebilirsiniz. Guru’nuz size rehberlik edecek ve tüm bu yönlerden sizi kutsayacağından, bu ay özellikle finansal ve aynı zamanda zihinsel ve ilişki açısından sizin üzerinde olumlu bir etkisi olacak. Gezegen yerleşimleri nedeniyle, bu ay çok seyahat etmeniz gerekebilir ve bu sizi kolayca yorabilir. Gezegenler sizi enerjik ve tutkulu hale getirirken aynı zamanda sinirlendirdiğinden, hafif bir saldırganlık ve stres olasıdır. Öfkenizi yatıştırın ve bu ay işte iyi sonuçlar alın ve eylemleriniz ve fikirlerinizle tanışın. Öfke ile ilgili sağlık sorunları görülür, bu yüzden meditasyon yapın ve büyük fayda sağlayacaksınız. Öğrenciler verimli bir ay geçirebilirler.

Aşk İlişkisi: Gezegenler sizi şiirsel ve karizmatik bir sevgili yapacağından, bu ay odak noktanız aşk olabilir. İş yerinde itibarınızı inşa etmekle çok meşgul olsanız da, aşk için de zaman bulacaksınız. Bu ay bir arkadaşınız aracılığıyla veya yurtdışına seyahat ederken özel biriyle tanışabilirsiniz. Ancak profesyonel sorunlarınızın ortasında evde vakit geçirmeyi unutabilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirin. Kendinize aşırı güvenmeye dikkat edin. Partneriniz veya sevgiliniz bundan hoşlanmayabilir. Herhangi bir sert eylemden kaçının.

Finans: Bu ay, bir çocuğun doğumu veya bir düğün gibi aile hayatınızda bazı olumlu değişiklikler getirebilir. Bu, sizi stresli hissetmenize neden olabilecek ilgili aile harcamalarını beraberinde getirebilir, ancak iyi bir amaç için para harcamaktan mutlu olacaksınız. Ayrıca gezegenler bu ay sizi zengin edecek, böylece asla paranız eksik kalmayacak. Evli değilseniz, evlenme zamanınız budur. Aileniz ve seyahatleriniz için biraz para harcayabilirsiniz. Mutlu olacaksın ama fazla para harcamayın. Bir bütçe oluşturun ve harcamalarınızı iyi planlayın. Size şans getirecek seyahatlere biraz para harcayabilirsiniz.

Kariyer: Bu ay işte başarılı olmak için iyi olabilir, ancak işiniz sizi yurt dışına projeler ve görevler için gönderebilir. İş yerinde yaşlılar tarafından tanınabilirsin ve bu konuda kendini iyi hissedeceksin. İşin hakkında kendini iyi hissedeceksin. Meslektaşlarla bazı iç kıskançlık ve çatışmalar olabilir. Öfkenizi ve egonuzu bastırırsanız kazanırsınız. Gezegenler bu ay size yetki ve güç verebilir, böylece kişiliğiniz cesur ve kendine güvenirken, gerçekçi ve tatlı olacaktır. Meslektaşlarınız sizi sevecek. İş yerinde iyi bir isim bulabilirsin ama öfke nedeniyle bazı sorunlar olabilir ve sabrını kaybedebilirsin. Daha az konuşun ve görevlerinizi içtenlikle yapın.

İş: Ortaklık işi şu anda çok iyi olacak ve gezegenler size iyi iş anlaşmaları ve ağ kurma becerileri verecek. Geçen yılın sıkı çalışması nedeniyle, iş ve işletme gelirlerinde iyi bir büyüme görebilirsiniz. Artık seyahatlerde ve iş anlaşmalarında başarılı olabilirsiniz. Bilgeliğiniz ve iş dünyasında sıkı çalışmanız için hayran kalacaksınız. Ancak sinirlenmemek önemlidir, çünkü bu iş anlaşmalarını kaybetmenize neden olabilir. Müşteri şikayetleri sizi çok çabuk sinirlendirebilir. Öfkenizi kontrol etmeye ve onlara kaliteli ürünler sunmaya çalışın.

Profesyoneller: Çok zeki, görkemli ve doğanın hakimiyetindesiniz ve bu özellikler, sıkı çalışmanızla birleştiğinde, bu ay işteki yaşlılar tarafından takdir edilecek. İş yerindeki patronunuz ve meslektaşlarınız sizi bu ay büyük bir rol olarak görebilir ve sizi terfi ettirmeye çalışabilir. Ayın çoğunda olumlu gezegen yerleşimi nedeniyle, profesyonel yaşamınız da büyük ölçüde fayda sağlayabilir. Gezegenler size yardımcı olacağından bu ayı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Patronunuz iş için yurt dışına çıkmanıza neden olabilir, ancak aşırı heyecanlanmayın ve aşırı hırslı olmayın. Mantıklı ve mantıklı olmaya çalışın. Terfi almak için bu yabancı proje üzerinde gerçekten çok çalışmanız gerekebilir.

Sağlık: Gezegenlerin geçişi size sağlık verebilir, ancak iş stresi nedeniyle öfke ve hayal kırıklığı nedeniyle yüksek kan basıncınız olabilir. Ayrıca genel olarak kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Sık sık baş ağrınız olabilir. Gayatri Mantra ve Hanuman chalisa’yı söyleyin. Sağlığa iyi bakın ve öfkeden kaçının. Sattvik yemeği ye. Egzersiz ve yoga yapın. İş stresi olabileceğinden bu ay sağlığınızın izlenmesi gerekiyor ve bu baş ağrısı ve sindirimle ilgili sorunları tetikleyebilir.

Eğitim: Gezegenler onları zorlayacağından öğrenciler bu zamanı kendileri için karışık bulacaklar. Gezegenler onların öğretmenleri, diğer öğrenciler ve akranlarıyla iyi ilişkiler kurmasını sağlayacaktır. Dikkatlerini dağıtmadan çalışmalarına odaklanacaklar ve harika olacaklar. Ancak bazı sağlık sorunları nedeniyle eğitim hedeflerine engel oluşturabilir. Gezegenler öğretmenlerle iyi ilişkiler sürdürmeye yardımcı olacak ve onlara iyi bir motivasyon sağlayacaktır.

Şanslı tarihler: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 20, 23, 26, 29, 30

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 4, 13, 14, 15, 19, 16, 17, 21, 22, 24, 25, 27, 28.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status