Aslan Burcu Haftalık Yorumu (16-22 Ekim 2017)

Haftalık aslan burcu yorumunda Merkür Akrep’e taşınacak. Burcunuz aile, ebeveynler, aile büyüklerinin 4.evini tetikleyecektir. Bu ev, kişisel hayatınız için bir aynadır. Duygularınız, ebeveynlerinizle olan ilişkiniz ve maddi imkanların miktarı bu evde gerçekleşir. Aile yanında mutlu olabilmeniz için çok sabırlı olmalısınız. Bu hafta içi tartışmalardan uzak durmanız gerekecek. 19 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte perşembe günü terazi burcu etkisiyle birlikte değişim isteyeceksiniz. Daha kaliteli ve rahat bir hayat özlemi duyacaksınız. Hafta sonuna doğru hayatımızda yenilikler yapmaktan korkmayacağız. Bazı imkanları gözden geçirerek, farklı konularda atılımlar isteyebilirsiniz. Artık yenilikçi düşünceler ilgimizi çekiyor.

Pazartesi günü etrafımızdaki otoriteler ile olumlu ilişkiler içerisinde olacağız. Salı günü Merkür terazi burcuna geçmesiyle birlikte alıngan olabiliriz. Çarşamba günü çok şanslısınız. Ancak Perşembe günü iş ve özel hayatta önemli başlangıçlar devreye girecek.

16 – 22 Ekim Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Ebeveynlerle olan ilişkiniz çok önemlidir. Derhal dikkat edilmesi gereken ciddi sorunlar olabilir. Aynı zamanda, hayatınızla ilgili konularda karar almanız biraz daha zaman alabilir. Akrabalarınız size önemli tavsiyeler verebilirler. Aile toplantıları ve işlevleri de görülür. Bir emlak anlaşması, yer değiştirme ve ev yenileme planları da görülüyor.

Merkür, hızlı bir şekilde gezinen, mantıksal analizi, konuşmayı ve seyahatini yöneten bir gezegendir. Bu ev duygusal durumunuzu gösteriyor. Mutluluğunuz ve barışınız konusunda küçük endişeler olabilir. Lütfen zekanızı boşa harcamayın. Tüm ilişkilerinizde mantıklı ve pratik bir görüş edinmelisiniz.

Aslan burçları aileye çok fazla odaklandığınızdan, iş ve sosyal hayata fazla ilgi gösteremeyebilirler. İşinizle ev arasında çok fazla denge tutmanız gerekebilir. Aile sorumluluklarınız kariyerinizin önüne geçebilir ve bazı sıkıntılar yüzünden işlerinizi aksatabilirsiniz. Bu hafta elbette sizin için yoğun bir zamandır. Lütfen patronlarınızdan gelen önerileri ve tavsiyeleri daha fazla dinleyin.

Aslan Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aileniz ve sevgiliniz ile iyimser, ancak çok anlamlı konuşmalar yapmak mümkündür. Onlara kendi isteklerinizi bir şekilde açıklamak isteyeceksiniz. Partnerinizin sizi anlaması ve uzlaşmak için çok dil dökmeniz gerekebilir. Biraz sabırlı olarak, sakin kalmanız gerekecek. İlişkinizde daha ciddi olabilirsiniz ve birbirinizin kökleri ve geçmişi hakkında daha fazla tartışmaya başlayabilirsiniz. Özellikle geçmişi fazla kurcalamamalısınız.

Eski sevgiliniz ile iletişime geçmek ilişkinize hasar verebilir ve sizi üzebilir. Özellikle ilişkisi olanlar geçmişi gündeme getirirse ve kıyaslamalar yaparsa tartışmalar bitmeyecek. Aslında, ikinizin de bağını yükseltme fırsatı sunduğunun farkına varacaksınız. Başka bir olasılık mı? Birlikte hareket etmeli veya bunu yapmak için gerçek bir karar hakkında konuşmalısınız. Artık ilişkinizi ciddiye taşımaya hazır olacaksınız.

Aslan Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

İş arkadaşlarınız ile ilişkilerinizi tekrar gözden geçirerek, kendi istekleriniz doğrultusunda yenilikler talepler edebilirsiniz. Kendinizi göstereceğiniz alanlara yönelmek isteyeceksiniz. Hafta başlangıcı aileden destek alsanız da, salı günü sonrası aile problemleri iş hayatını aksatabilir. Artık daha yenilikçi düşünebilirsiniz. Çarşamba günü yeni insanlar tanımak, yeni iş fırsatları sunabilir. Hafta sonu dinlenmek ve beyin yorgunluğunu atmak isteyeceksiniz. Aileniz ve iş hayatı arası dengeyi tutturmak 18 Ekim sonrası zor olabilir. Çarşamba günü elinize para geçebilir. Ödemeleriniz için ihtiyacınız olan para gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status