Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Temmuz 2018 – 15 Temmuz 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta kararlarınıza karışan ya da işlerinizin aksamasına sebep olan biri yüzünden stresiniz artabilir. İş ortamında da bir takım gerginlikler çıkabilir. Sizin sorumluluğunuzda olan bir işte yaşanan sorunlar çözmek için daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta özellikle bir erkeğin hayatında önemli bir rol oynayacaksınız. Bir erkeğe yardım etmeniz ve destek olmanız gerekebilir. Artık huzurunuza ve rahatınıza izin veren sorunların çözümüne daha fazla zaman ve enerji harcayacaksınız. İhtiyacını olan şey, her şeyden önce, bazı hoş olmayan ya da ezici deneyimlerden sonra, duygusal ve zihinsel olarak dengelenmektir.

Aslan burcu bu hafta kendi ruh halinize bağlı olarak, durumlar çok karmaşık veya daha az karmaşık olabilir. Bu, bir dereceye kadar sizin özen ve sorumluluklarınıza göre şekillenecek. Evinizde sıkıntı çekmeniz muhtemeldir, aileniz ile daha az ilgilenebilir, işleriniz yüzünden ev görevlerinizi aksatabilirsiniz. Artık sizinle ya da sizden uzakta yaşayan insanları memnun etmek için sorumluluklarınız olacaktır.

9 Temmuz – 15 Temmuz Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta birinden gelen yardım talebini geri çevirmek zor olabilir. Bir çoğunuzun akraba veya arkadaşının durumunda yardım etmesi gerekecek. Muhtemelen, yakındaki arkadaş çevrenizden veya akrabalarınızdan bir adamla ilgili finansal problemleri çözmekle ilgileniyor olacaksınız. Ona borç vermeniz gerekebilir.

Bir belge, banka veya başka bir kurum aracılığıyla para elde etmede bazı zorluklar olacaktır. Beklenilen para zamanında elinize geçmeyebilir. Ya da başka sorunlar olabilir. Sağlığınız ile ilgili ufak sorunlar olabilir. Gerekli bakım veya tedavi için zaman ayırın.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Aylık Yorumu

Bu hafta, stresi önleyin ve daha duygusal bir durumda olumlu düşünmeye çalışın. Aslan erkekleri önemli haberler veya bilgiler bekleyecekler. Aslan kadınları aşk hayatında sevgide veya işte ilginç olaylar yaşayacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status