Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Nisan 2018 – 15 Nisan 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta Merkür yabancı seyahatlerin 9.evine, dış ilişkilere, yüksek öğrenime, öğretme, yayıncılık, maneviyat ve felsefeye doğru ilerlemektedir. Bu gezegen bir yavaşlama modunda, bu yüzden 9.evin tüm yönlerinde yavaşça hareket etmelisiniz. Yurtdışı seyahatleriniz için iyi plan yapmanız gerekebilir. Yazma ve yayınlama fırsatları ortaya çıkabilir, ancak dikkatli değilseniz yeniden işlenir. Bu, çalışma ile ilgili konular için çok önemli bir zamandır. Araştırmalarda veya öğretimde yeniden çalışma yapılabilir. Manevi çekilme ve felsefi tartışmalar da görülür. Görüşlerinizi ifade etmeyi sınırlamaya çalışmalısınız. Yabancı seyahatlerde de şans var.

Mars iş, meslektaşları, sağlık, borçlar, sorumluluklar ve evcil hayvanların 6.evini tetikliyor. Yeni bir iş fırsatı hakkında düşünebilirsiniz. Çok sayıda kısa proje olabilir. Bu kısa projeler çok detay gerektirebilir. Bu iş sizi sabırsızlaştırabilir ve ayrıca çok fazla fiziksel çaba gerektirebilir. Meslektaşları ile ilişki de çok önemli olabilir.

Mars agresif bir enerji olduğundan, meslektaşlarınızın size karşı hoşgörüsüz olabileceğini düşünebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat çekmek için yeterli fırsatlara sahip olacaksınız. Yeni bir sağlık planı benimseyebilirsin. Finansal yükünüz size küçük kaygılar verebilir.

Venüs, 10. evdeki kariyer, sosyal statü, patronlar, otorite ve emelleri tetikliyor. Bu senin için iyi bir zaman olacak. Yaratıcı ve eğlence sektöründe çalışanlar meşgul olacak. İşyerinde yeni iş girişimleri veya yeni projeler olabilir. Çoğu yaratıcı alandan olabilir. Patronlarınız çok fazla girdi ve sorumluluk verebilir.

Bu hafta iyi fırsatlar için bir başlangıçtır, bu yüzden bu fırsatı çok dikkatli kullanmalısınız. İş yerinde bir miktar yenileme yapılacaktır. Yeni bir meslektaş, yeni patron veya yeni çalışma ortamı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status