Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ocak 2018 – 14 Ocak 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinize ekstra zaman ayırmak isteyerek haftaya başlayabilirsiniz. Özellikle de Pazartesi günü yengeç burcunda meydana gelen dolunay ile birlikte, daha rahatlamış, huzurlu ve konforlu hissedebilir, üzerinizdeki stresi atabilirsiniz. Ayrıca ekstra dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Biraz kendinize zaman ayırmak, zihninizi boşaltmaya ve bazı şeyleri daha sağlıklı düşünmenize yardımcı olabilir. İzin verilmesi gereken, geçmişten gelen bir konuyu ele alabilirsiniz. Başkalarına ihtiyaç duymadan kendi plan ve projelerinizin üzerine yoğunlaşmak, özellikle yarım kalan işleri tamamlamak sizin için daha kolay olabilir. Güneş Salı günü Neptün’ü olumlu bir şekilde vuruyor ve daha yaratıcı olabilirsiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz.

Hafta ortası odaklandığınız şey için daha fazla enerji ve coşku yaşayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde kararlarınıza sadık kalabilir ve eylemlerinize daha fazla güvenebilirsiniz. Özellikle Perşembe ve Cuma günü tüm görev ve sorumluluklarınızı tamamlamak önceliğiniz olabilir. Haftayı fikirleriniz üzerinde çalışarak sona erebilir ve daha çekici ve girişken olabilirsiniz.

8 Ocak – 14 Ocak Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta, büyük olasılıkla ailenizden bir erkekle ilgili mutlu edici bir haber alabilirsiniz. Aile içi bir kutlama da söz konusu olabilir. Çalışmalarınızda daha büyük bir sorumluluk alabilir, acil görevler veya diğer stresli durumlarla ilgili geçici bir endişe yaşayabilirsiniz. Ancak bu hafta, gelecekteki mesleki gelişiminizle ilgili haberlere açığız.

Çalışmalarınızda Yengeç, Akrep veya Balık burcu olan insanlardan destek ve yardım bulacaksınız. Bu hafta para kazanma, gelir artırma, daha iyi ücretli bir iş veya pozisyon bulma imkanları ve daha fazlasıyla neredeyse hepiniz için mali yönden yararlı olacaktır. Size uygun olan çeşitli fırsatların ortaya çıkmasını bekleyin. Bu hafta fırsatlara açık olsanız da kabul etmemeniz için bazı sebepleriniz olabilir. Ancak, iş hayatında özellikle ortak bir mesleki görüşme ya da işletme ile ilgili ilişkilerde daha karmaşık ilişkiler olacaktır.

Aslan burçları aşk hayatlarında paranın gündeme gelmesi ve bazı maddi problemler sebebi ile hoş olmayan bir gerginlik yaratabilirler. Sevdiğiniz insan ile aranızdaki gerginlikler iş hayatınızı da olumsuz etkileyebilir. Bu hafta akrabalar ile daha ok bir araya gelmeniz gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status