Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Ocak 2019 – 13 Ocak 2019)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta arkadaşlarınız ve aileniz ile daha fazla zaman geçirmeniz ve onlarla dertleşmeniz gerekebilir. Bu hafta dikkatinizin büyük kısmı arkadaş çevrenizdeki bir insanın hayatındaki kişisel sorunlara yönlendirilecektir. Bu kişi mutlaka eski tanıdıklarınızdan biri olmak zorunda değildir, nispeten yeni arkadaşlarınızdan biri olabilir. Bu kişinin hayatındaki dram panik ve stres yaratabilecek kadar ciddi olacak. Kişisel yaşamınızda, tamamen farklı bir fikre sahip olduğunuz veya onları gerçekte olduğundan daha acı verici bir şekilde deneyimlediğiniz geçmiş olaylar hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Tüm bunlar beklenmedik bir şekilde gerçekleşecek, ancak hayatta sıradan şeyler olmamasına rağmen. Akrabanız ya da kız arkadaşınız olan bir kadının hayatındaki aile sorunları derinleşmeye devam ediyor. Nereye gidebilecekleri, ayrılmaya ya da boşanmaya neden olacakları açık değildir. Belki de bu evliliğin hayatta kalması için hala bir uzlaşma olacak.

Aslan burcu bu hafta mal mülk konusunda biraz daha beklemeniz ve aceleci olmamanız daha hayırlı olabilir. Bu hafta, bir tür mülkün alım satımı ile ilgili işlemlerden kaçının. Ailenizin veya eşinizin ebeveynlerinin sahip olduğu bir mülk için harcama yapabilirsiniz. Ancak bu sizin için bir tür yatırım olacaktır.

7 Ocak – 13 Ocak Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya eğlenceli, sevecen ve arkadaşça bir etki ile rahatlamak ve gevşemek için harika bir zaman. Sosyalleşme, ilişkilerinizdeki daha az stres ve daha fazla uyum nedeniyle daha keyifli olmalıdır. Sevginizi ve şefkatinizi ifade etme konusunda daha büyük bir yeteneğiniz olacak. Bu, yakın ilişkilerin daha yakın bağlardan faydalanabileceği anlamına gelir. Ayrıca, ekstra cazibe ve sosyal beceriler, bunu iyilik istemek için ideal bir zaman yapar.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Ocak 2019

Perşembe-Pazar günleri arasında, nevrotik veya takıntılı davranışlarla sonuçlanan yoğun bir seviyeye baskı hissedebilirsiniz. Bir olay veya kişi, kişisel gücünüzü alarak bir devrilme noktasını tetikleyebilir. Bu, karmik sebep ve sonuçları olan evrimsel bir süreçtir. Evet ya da hayır cevabı olmadığından, sadece gri alanlardan ödün vermek gerekir. Yani egonuzu evcilleştirin ve bırakın, daha yüksek bir güce güvenin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status