Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Mayıs 2018 – 13 Mayıs 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta paranızı tasarruf edebilir ve gelecek aylardaki planlarınız için para biriktirmeye karar verebilirsiniz. Belki bazı ihtiyaçlarınızı da bu hafta erteleyebilir, masraf yapmaktan kaçınabilirsiniz. Bir hafta önce, yaz aylarında sahip olacağınız masraflar göz önünde bulundurularak mali planlarınızı planlayabilirsiniz. Ya da bütçenizi yeniden düzenlemek zamanınızı alacak. Belki ek gelir elde etmek için araştırmalar yapabilirsiniz. Ek çalışmalar planlamak ya da başka ek gelir kaynakları aramak artık mümkün. Gelirinizde artışa ihtiyacınız olabilir. Bazı hayallerinizi gerçekleştirmek için kazancınızın artması önemli olacaktır. Bunun için bu hafta fırsat kollayabilirsiniz.

Aslan burcu bu hafta işyerinizde ilginç olaylar yaşayacaksınız. İş arkadaşlarınızla veya işverenlerle aranızda önemli bir konuşma geçebilir. Belki size bazı müjdeli haberler verebilirler. İş hayatındaki dedikodu ortamlarından ve dedikodulara yorum yapmaktan kaçının. Çevrenizde iş arkadaşlarınızdan veya müşterilerinizden laf taşıyan kişiler sizi zor durumda bırakabilirler.

7 Mayıs – 13 Mayıs Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu hafta genelinde sorumluluklarınızın üstesinden kolaylıkla geleceksiniz, ama bazı gelecek endişeleriniz olacak. Ancak bir erkek ya da genç bir adamın hayatındaki olaylar sizi etkileyebilir. Onun yanında destek olmanız gerekebilir. Ya da maddi yönden yardım etmeniz söz konusu olabilir.

Aile ilişkileriniz herhangi bir rahatsızlık veya sürpriz olmadan normal olarak gelişecektir. Belki de bazı önemli kararlar almak veya gelecek ay için planlarını tartışmak için yeterli bilgi veya kaynağa sahip olacaksınız. Ailenizle bu hafta zaman geçirmek size keyif verebilir.

Genel olarak, bu ilginç bir hafta olacak. Çünkü size ilerleme ya da planlarınızı olumlu şekilde geliştirme fırsatı verecek. Artık maddi yönden ve kariyer alanında yeniliklere açık olacaksınız. Hem pozitif insanlardan hem de doğadan (zamanınızın bir kısmını şehir dışında geçirebilirsiniz) çok fazla pozitif enerji ile kendinizi şarj edebilirsiniz.

Bu hafta fikir ayrılıkları ve çatışmalardan uzak durun. Fikrinizi ifade etmenin veya birini ikna etmenin başka bir yolu vardır. Başkalarına fikirlerinizi sunarken baskı yapmaktan kaçının.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Mayıs Yorumu

Hafta boyunca, uzun süredir görmediğiniz ve çok özlediğiniz bir insanla ilgili bir rüya göreceksiniz. Ya da uzakta yaşayan birinden gelecek bir haber sizi mutlu edebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status