Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Eylül 2020 – 13 Eylül 2020)

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta, Ay, haftanın başında dokuzuncu evinizdeki yuvasını alacak ve daha sonra haftanın sonunda onuncu ve on birinci evlerinize geçecek. Haftanın başlangıcı, yabancı üniversitelere kabul edilmek isteyen öğrenciler için hayırlı sonuçlar getirecek. Bu süre içinde hayallerinin gerçek olduğunu göreceklerdir.

Ay’ın bu konumu aynı zamanda bu dönemde uğurlu olaylara katıldığınızı veya bu olaylara ev sahipliği yaptığınızı da görecek. Ayrıca, özellikle ailenizle dini yerlere hac veya manevi yolculuklar yapmanız muhtemeldir.

Profesyonel olarak, bu süre zarfında, işyerinizde iyi bir ünvan ve unvan almanız muhtemeldir. Mars evin efendisi hastalığın sekizinci evinde olduğu ve üzerinde Satürn’ün bir görüntüsünü taşıdığı için, bbazı sorunlarla karşılaşabileceğini gösteriyor.

On ikinci evinizi yöneten Ay, onuncu başarı ve kariyer evinizde yüce durumunda konumlandığı için, haftanın ortasında yabancılardan iyi kazançlar ve karlar elde ettiğinizi görecek.

Ay’ın bu konumu aynı zamanda dişilerin bu süre içinde çok destekleyici ve cesaret verici olacağını da gösteriyor; ayrıca onlardan fayda sağlama olasılığınız da vardır.

7 Eylül – 13 Eylül Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Bu, uzun süreli sağlık sorunları olan aslan için çok iyi bir geçiş, çünkü bu süre içinde doğru doktoru veya ilacı bulmaları muhtemeldir ve bu onlara büyük bir rahatlama sağlayacaktır.

Haftanın son bölümünde Ay’ın on birinci başarı evinizde konumlandığını göreceksiniz, kazançlar, bu geçiş sırasında mutluluk ve neşe bulmanız muhtemel olduğunu gösterir.

Çocuklarınız sevgi dolu olacak ve sizi mutlu edecek. Bu dönemde hayatınız çok sosyal olacak ve muhtemelen aile buluşmaları ve arkadaşlarınızla yeniden bir araya gelmeniz muhtemeldir.

Aslan burcunda doğan bekarlar için karşı cinsten insanlarla bazı yeni ilişkiler olacaktır. Profesyonel olarak, hem mesleğinizde hem de işinizde iyi karlar elde etmenize yardımcı olabileceğini gösterir. Seyahatler yapmak size büyük kar ve kazançlar sağlayacaktır.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status