Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Temmuz 2020 – 12 Temmuz 2020)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta, bir kadının kişisel hayatıyla ilgili bir arkadaşınız veya akrabanızla ilgili üzücü anlar yaşayacağınız bir haftanız var. Büyük olasılıkla, bu olayların aşk hayatı, mevcut partneri ile hayal kırıklıkları veya ayrılık ile ilgisi olacaktır.

Hafta içi, aksine hiçbir şey kazanamayacağınız hoş olmayan bir çatışma ile sizi şaşırtabilir! Kaybedeceğiniz şey oldukça acı verici ve beklenmedik olabilir.

Hafta boyunca ailenizden bir çocukla veya gençle giderler veya diğer finansal aktiviteler planlayacaksınız. Bunlar hoş olmayan olaylar değildir ve onlarla ilgili para kazanmayı içerebilir.

6 Temmuz – 12 Temmuz Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta boyunca, sizden uzakta yaşayan çocuklar ve gençlerle sohbet etmek için uygun olacaktır. Bu hafta hoş olmayan bir şekilde veya hoş olmayan koşullarda ayrıldığınız eski dostluklarınızı yenileme şansınız olacak. Bu hafta, her iki taraf da geçmişi unutup ilişkinize yeni bir başlangıç ​​yapma eğilimi gösterecek.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Genç aslan kadınları, mevcut partnerlerine yönelik eylemlerinde saldırganlık veya provokasyondan kaçınmak için olayları kendi aşk yaşamlarında dikkatle takip etmek zorunda kalacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status