Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Ağustos 2018 – 12 Ağustos 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta aile içerisindeki sorumluluklarınız önceliğiniz olabilir. Özellikle evliyseniz çocuklarınızla ilgili masraflar olabilir ya da kişisel çabalarına yardımcı olacaksınız. Oğlak, Boğa ve Başak ile duygusal olarak bu hafta rahat anlaşabilirsiniz. Ancak bu hafta, tutulmayan bazı sözler ve anlaşmalar (çoğunlukla finansal bir nitelik) ile tatsız bir şekilde yükümlü olabilirsiniz. Para veya finansal belgelerle çalışırken dikkatli olun. Bazı aksilikler yüzünden zor durumda kalmanız olasıdır. Ödemelerinizi zamanında yapmaya gayret edin. Bu yedi gün içindeki bu ve diğer zorluklar, bunalıcı veya melankoli ruh halleri yaratmamalıdır. Her türlü moral bozukluğundan uzak durun. Çünkü bu haftaki tahmininizde birçok hoş sürpriz var. Planlarınızı, fikirlerinizi veya isteklerinizi yeni koşullarla destekleyecekler. Bu hafta özel bir fırsat için vesile olacak olaylar gerçekleşebilir.

Aslan burcu bu hafta çeşitli aile ya da hane sorunlarını çözmek için daha amaçlı ve gayretli bir şekilde çalışmak iyi olur. Başarılı kararları için daha iyi destek alacaksınız. Aşık hayatında sevgilinizin garip şeyleri yüzünden hoş olmayan gerilimler yaratabilir. Bekar olanlar da bu hafta karşı cinse karşı hayal kırıklığı yaşayabilir. Yasal veya adli çalışmalarda bulunan erkekler bu yedi günde başarıya güvenebilir.

6 Ağustos– 12 Ağustos Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma gününe kadar, zihinsel olarak çok yoğun bir zaman olabilir. Aklınızda çok sayıda görevin, evrakların ve faturaların temizlenmesi ve şehir etrafında kısa gezilere dair masraflar olabilir. Kendinizi açıkça ifade edeceksiniz, plan yapmak, çalışmak, sınavlara girmek ve iş fırsatlarına başlamak için iyi bir zaman. İş başvurusu yapın, pazarlık yapın, pazarlık edin, satın alın. Zihninizi meşgul tutmak endişe ve gerginlikten kaçınmanızı sağlar.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Ağustos 2018

Cumartesi günü aslan burcundaki güneş tutulması, hayatınızda önemli bir yeni aşamaya işaret ediyor. Kişisel yeni yılın kararları için bir zamandır. Bir enerji artışı ve artan canlılık bekleyebilirsiniz. Bu ekstra enerji, yeni kararlar almanın en iyi yoludur. Bu güneş tutulması yaşam enerjinizi için gücünüzü artırır. Cesaret ve mücadele ruhu verir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status