Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (6-12 Kasım 2017)

Haftalık aslan burcu yorumunuzda bu hafta Merkür Yay burcuna geçecek ve romantizm, eğlence, yaratıcılık, kendini tanıtma ve spekülatif işlerin 5.evini tetikleyecek. Merkür iletişim dünyasıdır ve kendi girişimlerinizle ilgili çok fazla iletişime sahip olursunuz. Yeni insanlar ile tanışarak çevrenizi genişletebilirsiniz. Bu etkinlikler size kendi girişimleriniz için fikir verecektir. Lütfen bu sefer dikkatle kullanın. Elinize geçen fırsatları bu hafta olabildiğince iyi değerlendirdiğiniz takdirde, ilerleyen döneme yönelik güzel gelişmelerin temelini atacaksınız.

Bu hafta Yay burcuna geçiş romantizm ve aktiviteleri de temsil eder. Romantik hayatınızdan neye ihtiyacınız olduğunu bulmak için yeterli fırsat bulabilirsiniz. Bu hafta bazı şeylere karar vermek için harika bir zaman olmayabilir. Yaratıcı enerjileriniz gerçekten çok önemli ve yeni bir yaratıcı girişim başlatmaya çalışacaksınız. Lütfen, gelecekte kâr getirmesi ihtimal olan yaratıcı fikirleri kullanabilmeniz için iyi plan yapın.

6-12 Kasım 2017 Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu Kasım ayının ilk haftasında Venüs akrep burcu içine hareket edecek ve aile, ev, ebeveyn, aile büyükleri, mülkiyet ve duygusal güvenlik 4.evini tetikleyecek. Venüs bu eve taşınıyor, bu yüzden duygusal güvenliğinize çok fazla odaklanacaksınız. Kişisel hayatınızla ilgili bazı endişeler olabilir. Lütfen büyüklerinizle paylaşın. Aile büyükleri ve ebeveynleriniz hayatınıza karışmaya çalışabilir.

Mal mülk satın alma ya da satma konusunda yeni gelişmeler olabilir. Yeni araç almayı planlıyor olabilirsiniz. Ev değişikliği veya yaşadığınız yerden bir süreliğine uzaklaşma gündeme gelebilir. Akrabalarınız size misafir gelebilirler. Aile ile bir araya geleceksiniz ve bu hafta ailenizle daha fazla destek ve iletişim içerisinde olacaksınız. Ancak onların hayatınıza müdahale etmesi canınızı sıkabilir. Bu hafta kişisel hayatınız ve duygusal beslenme için önemli bir haftadır.

Aslan Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

İstediğiniz romantik ilişkiye bu hafta sonunda ulaşılabilirsiniz. Eğer gerçek aşktan uzaklaşmış gibi hissediyorsanız, bu hafta aşkı yakalama şansınız var. Aşka inancınız yeniden yeşerebilir. Daha romantik bir hafta geçireceksiniz ve duygularınıza önem vereceksiniz. Birisiyle anlaşmaya varmak, yerleşmekten çok farklıdır ve eğer son zamanlarda öğrendiğiniz bir şey varsa, yalnız hissetmemek için biriyle birlikte olmak çok değerlidir. Yalnız olmak yerine hayatınıza birinin girmesini isteyebilirsiniz. Aradığınız kişi en nihayetinde karşınıza çıkabilir. Gerçek aşk ile karşılaşabilir, kalbinizden geçen ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkisi olanlar da doğru kişiyi bulduklarına bir kez daha inanacaklar.

Aslan Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta iş hayatına ve kariyere yönelik yorumlandığında senin için en kolay zaman değil. Yine de, işle ilgili bitmemiş veya yetersiz durumlarla uğraşıyorsunuz. Mizah duygusunu korumanız, kendinizi veya başkalarını ciddiye almamanıza yardımcı olacaktır. Mümkünse, özellikle hafta ortası eğlenin. Sorunları fazla dikkate alarak kendinizi yıpratmayın ve abartmayın. Daha eğlenceli bir yaklaşım en iyi sonuç veriyor. Ortaklıklar ve diğer kişilerin beklentileri ekstra dikkat gerektirir. Mükemmellik bekleyen birini dinlemeyin. Beklenen şeyi yapın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status