Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Şubat 2018 – 11 Şubat 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta kendi fikirlerinize odaklanabilir ve görevlerinizi sıralayarak planlı bir şekilde çalışmaya özen gösterebilirsiniz. Pazartesi günü sonrası zihniniz oldukça aktif olabilir. Bu nedenle de yeni fikirler üretebilirsiniz. Planlar üzerine çalışabilir ve fikirleriniz hakkında kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Hafta ortası, baştan bir şeyler başlatmaya odaklanabilirsiniz. Yeni başlangıçlar özellikle iş, eğitim ya da kariyer alanında olabilir. Yeni bir gelir kaynağı arayışında da olabilirsiniz. Bazı çalışmalarınız yaklaşık iki hafta içinde sonuçlanacak veya ilerleme kaydedebileceğini görebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde kendinize zaman ayırmanın tadını çıkarabilirsiniz. Hatta daha yaratıcı olabilir veya ilham kaynağı gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Güneş, cumartesi günü sertçe Jüpiter’e çarpıyor olacak. Bu nedenle de tembellik yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca hoşgörülü veya aşırı duygusal olma eğilimi içinde de hissediyor olabilirsiniz. Venüs ayrıca Cumartesi günü Balık burcuna giriyor. Bu yüzden önümüzdeki günlerde bazı sorunların özüne inerek çözeceksiniz, ilişkilere daha ciddi bir yaklaşım getirebilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmek de iyi gelebilir ve onlarla zaman geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Hafta sonu ayrıntılar ve küçük projeler üzerinde çalışabilir ve gözlemlerinizden yararlanabilirsiniz.

5 Şubat – 11 Şubat Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en iyi günleri Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta yakın ya da uzaktan alacağınız haberler mutlu edebilir. Ya da faydalı bilgiler edinebilirsiniz. Öğrenme isteğiniz kesinlikle iyimser bir hava ve umut yaratacaktır. Hafta içi kamu veya siyasi nedenlerle meslektaşlarınızın veya ortaklarınızın çevrelerinden gelen insanlarla önemli ilişkiler kazanacaksınız.

Genel olarak, bu hafta mali sorunları tartışmak veya çözmek için bazı insanlarla tanışma veya ziyaret etmeniz gerekecek. Para, ödemeler, krediler ve daha fazlasıyla ilgili yanlış anlamaları çözmek için iyi bir hafta geçireceksiniz. Haftanın mali durumu istikrarlı olacaktır ve belirli mali gelir bekleyebilirsiniz. Bunlar kendi hareketleriniz sayesinde olabilir. Ancak ailenizin diğer üyeleri arasından da gelir kaynağı olabilir. Ailenizdeki bir gençle olan ilişkinizde hafta içi daha duygusal olabilirsiniz. Büyümüş çocuklarınızın ebeveyni iseniz, onlarla iletişim kurarken bazı zorluklarınız veya yanlış anlama yaşayacaksınız. Çocuklarınızın sizinle konuşmayı zor bulması mümkündür.

Bu hafta, bu hafta cömert ol ama makul da olmaya özen gösterin. Bu yedi gün boyunca, aşk hayatınızda sevdiğiniz insan sizi şaşırtmanın bir yolunu bulacak. Beğenmediğiniz ya da onaylamadığınız şeyler için eşinize baskı yapmayın. Sevdiğinizle romantizm ve romantik deneyimler ile iyi vakit geçireceksiniz. Gelecek için önemli bir karar vermek amacıyla kısa bir zaman ayırmanız gereken çok önemli bir anı yaşayacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status