Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Mart 2018 – 11 Mart 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta evde veya aile konuları ile ilgili sorunların çözümü üzerine yoğunlaşabilir ve evde işleri daha iyi hale getirmeye çalışabilirsiniz. Ev içerisinde dargın birileri varsa barışmaları için çaba gösterebilirsin. Aileyle daha iyi anlaşmaya veya en azından kendinize duygusal olarak biraz destek vermeye çalışabilirsiniz. Salı günü, Merkür ve Venüs koç burcuna giriyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde büyük fikirler bulabilir, başarı ve hedeflerinizde ilerleme planları üzerine çalışabilirsiniz. Hafta içi eğitim ya da iş hayatında enerjiniz yüksek olacak. Arkadaşlarınızla katılacağınız bir maceranın keyfini çıkarabilir veya ilişkilerinizde daha fazla beklenti içerisinde olabilirsiniz. Aşk hayatında sevdiğiniz insandan daha fazla ilgi ve sevgi isteyeceksiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, sevdiklerinizle vakit geçirebilir, isteklerinize odaklanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlar ile pozitif enerjinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu boyunca, işleriniz akıcı hale gelebilir, rutin çalışmalarınız üzerine çalışabilir veya programınızı bir araya getirebilir ve ilerlemeye hazırlanabilirsiniz. Güneş Pazar günü Plüton’a olumlu bir şekilde isabet ediyor. Pazar günü hayalleriniz ve hedeflerinizde daha tutkulu ve istekli olabilirsiniz.

5 Mart – 11 Mart Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en iyi günleri Perşembe, Cuma ve Pazar olacak. Bu hafta hatalarınızı düzeltmek, bozuk ilişkilerinizi onararak devam ettirmek ve eğer gerekiyorsa birini affetmek için daha fazla hevesiniz olacak. İlişkilerde pozitif taraf sizler olacaksınız. Sevdiklerinizle aranızdaki bağı güçlendirmek için kafa yorabilirsiniz.

Bu hafta yakın çevrenizden insanların sorunları ile de ilgilenmeniz ve yardım etmeniz gerekebilir. Ailenizdeki bir kişi için beklenmedik bir sağlık sorunu, daha fazla endişeye neden olabilir. Ya da alınacak başka bir haber de sizi tedirgin edebilir.

Bu hafta geleceğe yönelik daha pozitif bakmaya gayret edin. Özellikle her şeyin yolunda gitmeye başlaması sizin umutlarınızın yeşermesini sağlayabilir. Ailenizden de destek görerek bir şeyler başarmaya yakınlaşabilirsiniz. Aileden yaşlı bir kadınla ilişkinizde geçmişinizin bazı üzücü anıları tekrar yaşayabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Mart 2018 Yorumu

Hafta içi bir dava, özellikle de bir kadınla ilgili ise olumsuz haberler gelebilir. Artık ön bilgilere sahip olacağınız bir belge veya posta alabilirsiniz. Gecikmelerle bundan sonra sizin için önemli olmayan haber veya belgeler alacaksınız. 35 yaşın üzerindeki aslan kadınları hafta genelinde karamsar ya da nostaljik ruh hallerine sahip olacaklardır. Hala geçmişe takılı kalmak yerien gelecek güzel günlere odaklanmanız gerekiyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status