Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Kasım 2018 – 11 Kasım 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta hane sorunlarınızı çözmeniz veya mülkünüzün etrafındaki anlaşmazlıkları çözmeniz için iyi bir haftadır. Mal mülk konuları gündemde olabilir. Bir süredir endişelendiğiniz maddi bir problem için en iyi çözümünü bulabileceksiniz. Hafta içi bu burçta doğan genç erkeklere ve kadınlara daha yeni tanıdıklar getiriyor. Özellikle önemli olan, Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında yaşayan insanlarla olacaktır. yeni insanlar ile tanışarak yeni sosyal çevrelere katılabilirsiniz. Bu hafta, karakterinizin hassas konularından dolayı kendi hatalarınızdan veya eksikliğinizden kötü hissedebilirsiniz. Hassas ve alıngan olmanız olasıdır.

Aslan burcu bu hafta işinizde, daha ciddi bir şeye dönüşmeyecek çatışmalar veya problemler olabilir. İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında çalışan meslektaşlarınız veya müşterilerinizle olan ilişkiniz zor olacaktır. Bu hafta birkaç güzel toplantınız olacak ya da kişisel bir tatil ile ilgili toplantılara katılacaksınız. Bu taahhütler, böyle bir ihtiyaç olduğunda beklenecek, planlanacak veya iyi hazırlanacaktır.

5 Kasım – 11 Kasım Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Çarşamba günkü yeni ay, özellikle mevcut bir ilişkide yalnız ya da mutsuz iseniz, sizi konfor bölgenizden zorlar. Belki de önceki yanlışları düzeltmek ve özür dilemek zorundasınız. Bu, ilişki sorunlarını merhamet ve affetme yoluyla çözmek için iyi bir yeni ay. Daha sonra hayallerinizi suçluluk veya pişmanlık duymadan takip edebilirsiniz. Eğer bekarsanız, duyarlı ya da daha çok ruhsal bir partnerle tanışabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Kasım Yorumu

Çarşambadan Pazar gününe, sosyal iletişim ve keyif alma isteği artar. Bu, randevu için yılın en iyi zamanlarından biridir. Daha fazla sevgi ve ilgiye ihtiyacınız olabilir. Böylece çok güçlü olmadan doğrudan isteklerinizde net olabilirsiniz. Artan karizma ve çekicilik, mükemmel eşinizi bulma olasılığını artırır. Mevcut aşk ilişkileri de gelişmeli ve bu da gerginlikleri tartışmak için ideal zaman.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status