Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Haziran 2018 – 10 Haziran 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta geçmiş hataları ve yanlışları tekrar etmemek için görevlerinizi daha iyi organize etmek isteyeceksiniz. Bu hafta bazı edinmiş olduğunuz tecrübeler sayesinde aksiliklerden kaçınabilirsiniz. Mantıklı kararlar alabilir ve kolayca uygulayabilirsiniz. Evinizin konforuna daha fazla özen göstermeniz veya bahçenizde daha fazla zaman geçirmeniz gerekecektir. Ev içerisinde tadilat işleri varsa bu hafta onlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Ya da ailenize verdiğiniz bazı sözleri tutabilir, aile içerisinde sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz.

Aslan burcu bu hafta, zor bir hafta olacak. Çünkü duygusal olarak dengesiz olacaksınız. Sizin için herhangi bir hoş olmayan olay ya da anlaşmazlık bir trajedi gibi görünecek. Zorluklar veya kötü haberleri çok duygusal olarak yaşayacaksınız. Etrafınızdaki insanlar, sizin ve başkaları arasındaki iletişim eksikliğinden dolayı duygusal durumunuzu takip etmeyi zor bulacaktır.

Bu hafta arkadaşça veya profesyonel bir temelde olup olmadıklarına bakılmaksızın yeni dostluklar edineceksiniz. Hafta boyunca, en azından sizin için önemli olan çocuklarla ilgili görevleriniz olacak. Çocuk sahibi olanlar onların eğiti ya da başka görevleri ile ilgilenebilirler.

4 Haziran – 10 Haziran Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta hamilelik ya da bir çocuğun doğumu ile ilgili haberlerden mutlu olacaksınız. Hanede bebek müjdesi haberi dolaşabilir. Bir yakınınızı ziyaret etmeye gidebilir, bu süreçte ona destek olabilirsiniz. Aşk hayatında ise dengesiz bir hafta olabilir. Bir gün iyi iken diğer gün aranız bozulabilir. Bazı güven sorunlarını aşmak bu hafta zor olabilir.

Bu hafta genel olarak gelişiminize bakarsanız, kesinlikle şanslı gruba yerleştirilirsiniz. Bazı deneyimler veya etkinlikleri bu yıl çok daha sonra değerlendirebilir ve bazı planlarınızı ertelemenin daha hayırlı olacağını düşünebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Haziran 2018

Sizin için bu yedi günü duygusal olarak istikrarlı, olayları ve deneyim edeceğiniz her şeyi mantıksal olarak izlemek önemlidir. Hüzün anları, ruhunuzu dinlendirmek için bir zaman değil, karamsarlık ve depresyonu tetikleyecektir. Moralinizin bozuk olduğu anlarda sevdiklerinize ihtiyacınız olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status