Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (31 Aralık 2018 – 6 Ocak 2019)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta bir akraba ile ilgili bazı olaylar, haberler veya deneyimler bekleyebilirsiniz. Hafta içi, akraba ya da arkadaş çevrenizdeki bir çocuğun doğumunu çok memnun edecektir. Bu hafta en az bir tane ilginç para ile ilgili deneyim veya finansal belgeniz olacak. Sizin için sürprizler şimdi her zaman ve en beklenmedik şekilde olabilir. Bazılarınız daha iyi maaş, ek veya geçici iş için teklif alabilir. Bu haftaki her etkinlik, hayatında yeni bir şeyin habercisi olacak. Üzüntü, belirsizlik, gelecekle ilgili endişe anları sizi zaman zaman endişelendiriyor. Olanaklarına bağlı olarak, kafandaki bu ruh halini temizlemek için yalnız ya da arkadaşlarınla ​​dışarı çık.

Aslan burcu bu hafta yakın ve uzaklardan insanlarla, kurumlarla veya önemli bir finansal konuda konuşacağınız veya hareket edeceğiniz bir banka ile temas kuracaksınız. Aslan kadınlarının hayatındaki belirsizlik, bu hafta gerçekleşecek bir toplantı, sohbet veya haberden rahatsız olabilir. Erkekler kişisel ilişkilerini uyumlaştırmak için iyi vakit geçireceklerdir.

31 Aralık – 6 Ocak Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya olgunluk ve umursamaz bir şekilde gözardı etme arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu, egonuz ile ağır sorumluluk duygusu arasında zor bir dengeleme hareketidir. Bu nedenle, kariyerinizde başarı olsa da, kendinize saygı ve başkalarının saygısını kazanmak, bu enerjilerin sağlıklı dengesini korumada yardımcı olacaktır. Öz disiplin ve öz güven, başarılı olmak ve suçluluktan dolayı üzüntü hissetmekten kaçınmak için iç güven getirecektir.

Perşembe-Pazar arası, yüksek öz-farkındalık ve yaratıcı atılımlar hayallerden veya içgörü flaşlarından gelebilir. Artan duyular aynı zamanda olayları daha ayrıntılı olarak algılamanıza izin verir. Geleceğe yönelik düşünme ve açık fikirlilik aynı zamanda özgün ve ustaca keşiflere yol açacaktır. Olayları farklı bir bakış açısıyla görmek, kalıcı problemleri çözmede veya kayıp objeleri bulmada yardımcı olabilir. Öyleyse fikirlerinizi paylaşın ve yeni insanlarla tanışın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status