Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Nisan 2018 – 6 Mayıs 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta yakın ve uzakta yaşayan insanlarla arkadaşlık kurabilirsiniz. Ya da samimi olmadığınız bazı insanlar ile iletişiminizi geliştirmek için iyi bir zaman olacaktır. Bir süredir dost olmak istediğiniz biri ile de görüşerek, dostluğunuzu ilerletebilirsiniz. Fakat aşırı derecede güvenilmez ve sahte bir kimliğe sahip insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Eğer yeni tanıştığınız ve aklınızı karıştıran biri varsa, o kişiyle bazı sırlarınızı paylaşmamaya gayret edin. İş hayatında ise hafta genelinde yoğun ve sürekli toplantıların ve seyahatlerin olduğu bir hafta olabilir. Bu hafta pek çok iş üst üste gelebilir. Ancak hepsinin altından kalkabilecek enerjiniz olacak.

Aslan burcu bu hafta ev hayatında veya iş yerinizde özel sürprizler veya olaylar olmadan normal bir hafta olacak. Kötü sürprizler de olmayacak. Birçoğu eski sorunları, sıkıntıları ve yükümlülükleri temizlemeye odaklanacaktır. Bazı dert ve sıkıntıları geride bırakacaksınız. Artık bunları düşünmemeniz gerekiyor. Bazı geçmişteki hataları unutturacak birileri olabilir. Bu haftaki toplantılarınız, özellikle geçmişinizdeki arkadaşlarınızla birlikte olacak ve çeşitli duygular ile dolacaksınız. Size verecekleri tavsiyeler de yeni kararlar almanızı sağlayabilir.

30 Nisan – 6 Mayıs Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu hafta genelinde çoğunuz özel bir etkinliğe katılacaksınız. Sevdiğiniz bir insanın davetine katılarak, güzel zaman geçirebilir, hatta yeni insanlar tanıma ve sosyal çevrenizi genişletme şansı elde edebilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda tanışacağınız yeni insanlar gelecekte size çok faydalı olacaklar.

Bitmemiş görevleri temizlemek ve yenilerini planlamak için bu yedi günü oldukça verimli kullanın. Şimdi daha kolay bir şekilde sorumluluklar alacaksınız. Bu hafta yapacağınız plan ve programlar gelecek haftalarda işinizi kolaylaştıracak.

Aslan erkekleri, çoğunlukla işleriyle veya eğitim hayatlarıyla ilgili çeşitli sürprizler yaşayacaklar. Her şeyi olduğu gibi kabul edin ve gelecekte size verilecek sorulara cevap aramaya çalışmayın. Bazı başvurularınız olumsuz yanıtlanabilir. Ancak umudunuzu yitirmemeli, gayreti elden bırakmamalısınız.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Mayıs Yorumu

Aslan kadınları evlerine eksik bir eşya satın alabilirler ve ev konforu için bu hafta bazı ev işlerine zaman ayırabilirler. Evinizde zarar görmüş eşyaları evde temizleyecek ya da yenileriyle değiştireceksiniz. Sevgi hepiniz için önemli bir faktör olacaktır. Ve bu hafta kesinlikle sevgi dolu geçecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status