Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Eylül 2018 – 9 Eylül 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta cesurca ilerlemek için yolun açık olacak. Kişisel planlarınızı ve arzularınızı bozacağından başka planlar yaparken dikkatli olun. Başkalarına söz vermeden önce iki defa düşünün. Özellikle de akrabanızın talepleri veya baskısı ile yanıltılmasın. Bazı günler belli bir miktarda gerilim ve çok fazla iş ile dolu olacak. Çok fazla sorumluluk ve külfet altında kalabilirsiniz, hangisine yetişeceğiniz konusunda paniğe kapılabilirsiniz. Önemli planlarınızı paylaşmayın ve somut sonuçlar elde edene kadar çok fazla ses çıkarmamaya çalışmayın. Hafta boyunca başka bir yerleşim yerinde yaşayan biriyle ilginç bir konuşma yapacaksınız.

Aslan burcu bu hafta bilgili ve yetenekli kişilerle önemli iş toplantıları ve görüşmelere elverişli olacaktır. İş başvurusu ve mülakatlar da bu hafta oldukça keyifli geçebilir. Hafta boyunca, Kova veya Koç burcundan olan insanlarla ilişkinize dikkat edin, onlardan sadece kötü şeyler beklemeyin, önyargılı olmayın.

Bu hafta belirli bir durumda, arkadaşlardan yardım aramanız gerekecektir. Bu hafta, doğru yönden sapmadan, meşgul olacağınız şeyleri iyi düşünün. Bir Boğa burcunun tavsiyesi sizin için yeni problemler açabilir. Hafta boyunca havalara dikkat edin. Genel olarak sağlığınız dengesiz olacaktır.

3 Eylül – 9 Eylül Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya kadar hızlı bir zihin ve refleksler getiriyor. Güçlü amaç ve inisiyatif duygunuzla bir şeyde başarılı olmak için çaba göstereceksiniz. Kısa bir süre içinde çok fazla iş yapabilir, cesaret ve savaşçı ruhu ile hemen hemen her şeyi üstlenebilirsiniz. Bu hafta el emeği, iş meseleleri ve müzakereler için iyi bir zamandır, ama biraz fazla çaba gerektiren bir şeyde başarılı olursunuz.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Eylül Yorumu

Perşembe sabahından Cumartesi gününe kadar, aslan burcundaki Ay, sizi normalden daha duygusal ve duyarlı hale getirecek. Bu ilişki sorunları hakkında harika bir konuşma zamanıdır. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İşaretinizdeki Ay, iyi bir sezgi ve belki de psişik yetenekle çok iyi algılayacağınız anlamına gelir. Genelde insanların nasıl hissettiğini ve her zamankinden daha sempatik ve besleyici olacağını bilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status