Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Aralık 2018 – 9 Aralık 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta eğitim hayatında veya işinizde çeşitli zorlukların üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız. Beklenmeyen veya istenmeyen değişikliklere ihtiyaç olabilir. Yeni bir iş için başvuruyorsanız veya yeni bir ürün veya proje sunuyorsanız bu haftaki hayal kırıklıkları dışarıda bırakılmaz. Bazı iş randevuları da iyi geçmeyebilir. Bu hafta sadece kendi profesyonelliğinize ve becerilerinize güvenebilirsiniz. Ancak uman olmadığınız konularda talihsizlikler olabilir. Bu yedi gün boyunca kendi sağlığınıza daha çok dikkat ve bakım gerektirecektir. Yaklaşan bir gezi ya da akrabalarınızla, başka bir yerleşim yerinde yaşayan arkadaşlarla ilgili bir karar vermek üzeresiniz. Herhangi bir seyahat planını ertelemek ya da değiştirmek mümkün değil, önümüzdeki haftalarda planladıysanız bu iptaller keyfinizi kaçırabilir. Bu hafta için büyük beklentilerden kaçının.

Aslan burcu bu hafta iş arkadaşları, iş ortakları ve diğerleri ile önemli ilişkilere dikkat çekin. Hafta boyunca hoş duyguların sebebi sevgidir, aile deneyimleri ve olaylar olacaktır. Aslan kadınları, beklenmedik bir şekilde stresli bir problemi kişisel ilişkilerinde kolaylıkla çözebileceklerdir. Aslan erkekleri, kadınlardan daha iyi ya da daha başarılı bir hafta geçirecekler. Ancak bazı olaylara daha duygusal ve dramatik bir şekilde olabilir.

3 Aralık – 9 Aralık Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar çok yoğun bir hafta olabilir, her şeyi anlamlandırmak zorlaşabilir. Bilginin aşırı yüklenmesi şifreli düşünceye yol açabilir. Bu yüzden kendinizi açıkça ifade etme konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Bu hafta diğer insanlarla ilgili olarak, mantıklı olmadığından veya gerçekten anlamadığınız bir şeyden dolayı tartışmalara yol açabilir. Bu, baskı altında hissetmenize rağmen önemli kararlar almak için en uygun zaman değildir.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Aralık 2018

Cumadan pazara, daha dengeli bir duygusal ve ev hayatı, akıcı ve kolay bir hale getiriyor. Bir huzur ve genel esenlik hissi, hayatın pek çok alanının sorunsuz bir şekilde yürümesine yardımcı olacaktır. Profesyonel ve özel hayatınız uyumlu ve başarılı olmalı. Yeni arkadaşlar edinme ve mevcut arkadaşlar, ortaklar ve aile ile ilişkilerin iyileştirilmesi özellikle kadınlardan yanadır. Kadınlar ayrıca yardım ve tavsiye ile önemli bir etki olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status