Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ocak 2018 – 4 Şubat 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta aktif bir hayal gücüne sahip olacaksınız ve güçlü bir sezgi ile haftaya başlayabilirsiniz. Kendi planlarınız üzerine çalışmak için kendinize biraz zaman ayırın. Hafta ortası iş ve ev hayatını dengede tutmak zor olabilir. Çarşamba günü burcunuzda ay tutulması görülüyor. Bu nedenle duygularınızla güçlü bir şekilde bağlantı kurabilir, hissettiğiniz şeyleri diğerleriyle paylaşabilirsiniz. Hatta doğru yaptığınız şeylerle ödüllendirilebilirsiniz. Başkaları ne kadar başarılı biri olduğunuzu anlayacak. Özellikle iş ve kariyerde önemli ilerleme kaydedebilirsiniz. Ancak planlı ve programlı olmazsanız ya da bakış açınızı bir konuda değiştirmezseniz, bir takım aksilik ve gecikmeler yaşanabilir.

Merkür Çarşamba günü aşk hayatı ve ilişki alanına giriyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla ödün verebilir ve başkalarına karşı da adil olabilirsiniz. Bir iş ortağı ile görüşmeleriniz olumlu sonuçlanabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kendinizi daha fazla güvende hissedeceksiniz. Ayrıca hayatınızdaki güvenlik ve istikrarı artıracaksınız. Sevdikleriniz bu hafta size kolaylık sağlayabilir ve bazı konularda hemen yardımınıza koşabilirler. Haftayı yeni fikirlerle bitirip kısa vadeli planlarla çalışabilirsiniz. Hafta sonu, biraz yalnız kalmak da isteyebilirsiniz.

29 Ocak – 4 Şubat Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en iyi günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta yeni bir dostluk kurabilir ya da biri ile arkadaş olmayı deneyebilirsiniz. Hafif bir yanlış anlaşılmalar olabilir veya anlaşmazlıklar gerginlikler çıkarabilir. Hatta daha ciddi bir anlaşmazlık, çatışma ve ayrılma gelişebilir.

Bu hafta, duygularınızı kontrol edin ve daha sakin olmaya gayret edin. Sevdiklerinizle tartışmaktan uzak durun. Bu yedi gün boyunca, almayı umduğunuz bir finansal belge veya para ile ilgili bir erkekle aranız olan ilişkinizde gerginlik olabilir. Genel olarak, hafta içi daha fazla masraf veya beklenmeyen harcamalar ile ilgili sorunlar olabilir. Bütçenizi her gün kontrol edin. Bu hafta bir kız veya genç bir kadınla ilgili haber veya etkinlikler sizi mutlu edecektir. Bu sizin için gurur kaynağı olabilir. Bir çeşit eğitim, kariyer başarısı, kişisel tatil gibi başarıyla tamamlanmış bir bağlantı olabilir.

Hafta boyunca daha fazla sorumluluk alacaksınız. Ev değiştirme fikrinizi gerçekleştirmek için zaman ayırın, ev içinde küçük onarımlar ve gelişmelerle ve daha pek çok şeyle ilgilenmeniz gerekebilir. Para veya finansal konularla uğraşan 35 yaşın üzerindeki aslan erkekleri ayrıntılarda, imzaladıklarında ve neyi sorumluluk aldıklarında dikkatli olmalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status