Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Nisan 2019 – 5 Mayıs 2019)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta akrabanız ya da ailenizin bir parçası olan bir adamla ilişkinizde, bir çatı altında yaşıyor olsanız da olmasanız da gerginlikler olacak. Çatışmaların nedeni değişebilir, ancak derinleşmeleri onları çözmeyecek ve hiçbir şekilde size yardımcı olmayacaktır. Bu yedi gün boyunca, sizin için önemli olan bir kadından gelen bir mektup, bilgi veya belgeler ertelenecektir, çünkü bir kadının sizin bilginiz ve izniniz olmadan sizin için önemli olan belgeleri veya bilgileri edinmesi mümkündür. Bu hafta, evinizdeki önemli olaylardan biri bir doğum günü ile ilgili olabilecek bir oğlan ya da genç bir erkekle, okul başarısı, biraz kamusal görünüm ve daha fazlasıyla ilgili olacak.

Aslan burcu bu hafta mali işlerinizde şanslı ve başarılı olacaksınız, ancak kayıp veya başarısızlık olasılığı oldukça gerçek olduğu için bu durum sizi rahat ettirmemelidir. Yakın zamanda maddi durumunuz iyileşebilir.

29 Nisan – 5 Mayıs Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye ekstra zihinsel enerji ve konsantrasyon bu konuyu çalışmalarda veya evraklarda ilerlemek için ideal bir zaman yapar. Hızlı düşünme ve kararlılık cesur ve maceracı planlar yapmak için iyidir. İkna edici ve güçlü bir iletişim tarzı, iyilik istemek ve kamuoyunda konuşmak için iyidir. Kendinizi, sevilen bir kişiyi veya önemsediğiniz bir konuyu savunabilirsiniz. Gerekirse saldırıya devam edebilir ve kazanabilirsiniz.

Cumadan pazara ekstra güç ve cesaret bu zor işle başa çıkmak için iyi bir zamandır. Karşılaştığınız iyimser şans, artan iyimserlik, güçlü içgüdüler, inisiyatif ve risk alma istekliliğinden kaynaklanmaktadır. Güçlü bir rekabet çizgisi ve fiziksel çekicilik, bunu spor, aşk ve savaş için iyi bir zaman yapar. Cömert bir ruh hali içinde olmalısınız ve artan popülerliğin tadını çıkarmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status