Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Haziran 2020 – 5 Temmuz 2020)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta, Aslan burcunda doğduysanız, bu hafta planlarınızda veya yaşam tarzınızda istenmeyen veya beklenmedik değişiklikler yaşayacaksınız. Bu hafta istenmeyen veya beklenmedik değişiklikler, sahip olduğunuz yaşamın önceden belirlenmesi hakkında düşünmek için bir neden olacaktır.

Haftanın dinamikleri, alacağınız daha fazla bilgi, çoğu mektup veya telefon görüşmesi nedeniyle içinizde bir karışıklık ve istikrarsızlık hissi yaratabilir. Hayatınızdaki daha önemli şeyleri seçmeye çalışın, gereksiz olanı eleyin ve gereksiz yere kendinize yük getirmeyin.

Hafta içi, profesyonel veya maddi (mülk) menfaatlerinizi ilgilendirecek önemli bir teklif veya sözleşme imzalar. Bu hafta boyunca, bir çiftlikle veya kişisel bir araba ile mülk veya eşyalarla ilgili önemli görevleri yerine getirebileceksiniz. Birçoğu almak üzere olduğunuz parayla ilgili nakit makbuzlarda veya haber belgelerinde sevinecektir. Bu, finansal veya bankacılık belgelerini hazırlamak için iyi bir zaman olacaktır.

29 Haziran – 5 Temmuz Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Hafta sonu bir erkekle ilgili önemli bir olay veya güçlü bir duygusal deneyim getiriyor. Bu yedi gün boyunca kişisel eşyalarınızı veya bilgilerinizi izinsiz giriş veya meraktan koruyun.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Aslan kadınları daha fazla aile taahhüdüne sahip olacaklar, ancak onları yerine getirmekte zorluk çekiyorlar. Erkekler Temmuz ve Ağustos aylarında gelecek planlarını belirleyecek haberler bekliyor olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status