Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ekim 2018 – 4 Kasım 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta gergin olacaksınız. Çünkü bu yedi gün boyunca beklediğiniz belirli olaylar veya haberler için önemli beklentileriniz olacaktır. Bu beklentiler için sabırsız olabilirsiniz ve bazı endişeler de ortaya çıkabilir. Koç, Yay burcu ya da Aslan burcu altında doğmuş bir insanla bağlantı kurabilirsiniz. Ancak bu durum mutlaka böyle olmayabilir. Yapılan görşme sonrasında hayal kırıklığı da olabilir. Arkadaşlarınızın hayatlarındaki sıkıntılar, onların sorunlarına yakından göz kulak olacağınız için, sizin de endişelenmeniz için bir sebep olacaktır. Onlar için bir hayli kuruntunuz olabilir. Bu hafta seyahat ediyorsanız, zevk muhtemelen ortaya çıkacak gerilimlerden veya çatışmalardan daha az olacaktır. Başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan ve muhtemelen Boğa, Yay ya da Oğlak burcunun işareti altında doğmuş bir kişinin kararı ile öfkeli ya da üzgün olacaksınız.

Aslan burcu bu hafta iyi haberler bu hafta ön bilgi sahibi olacağınız paralarla ilgili olacak. Beklenen para tam da zamanında elinize geçebilir. Finansal belgeler, kredi benzeri şeyler ile ilgili anlaşmalar yavaş ama faydalı bir gelişme gösterecektir. Bu hafta ailenizde (çoğunlukla iç ve maddi boyutlarda) ya da işinizde (yeni çalışma tekniklerinin, daha iyi üretim koşullarının, vb. keyfini çıkarabileceğiniz) önemli değişiklikleri veya başarıları hatırlayacaksınız.

29 Ekim – 4 Kasım Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden cumaya ama Çarşamba günü zirveye çıkacak duygusal durumlar olur. Aşk hayatınız beklenmedik bir değişikliğe maruz kalabilir. Bekarlar heyecanlı veya eksantrik insanlara çekilebilir. Bir risk gibi görünen veya farklı bir kültürel ya da etnik geçmişe sahip olan kişilerle olabilir. Alışveriş yaparken daha dikkatli olursanız, satın alma ve çok fazla para harcamanız daha az olasıdır.

Cumartesi ve Pazar, ihtiyaç duyulan duygusal dengeyi getiriyor. Ailenizi ve eşinizi koruyor olmalısınız. Duyguların pratik yollarla ne kadar önemsediğinizi göstereceksiniz. Göreviniz, yiyecek, barınak ve ağlamak için bir omuz, beslenme ve rahatlık sağlamaktır. Bu sevilen biriyle daha derin duyguları paylaşmak için iyi bir hafta sonu. Görevlerinizi özen ve sabırla yürütebilirsiniz. Aile içerisinde samimiyet artar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status