Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (28 Mayıs 2018 – 3 Haziran 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta daha fazla sabırlı olmanız gereken ortamlarda bulunabilirsiniz. Sabrınızı zorlayan kişiler olabilir. Özellikle etrafınızdaki insanların hareketlerini anlamanız ve deneyimlediğiniz şeylerin anlamına daha fazla inancınız olması gereken bir haftadır. İnandığınız şeyler için sabrı elden bırakmamalı sonuca odaklanmalısınız. İş yaşantısında engelleri sabırla aşarak sonucunda güzel şeylere kavuşacağınızı unutmayın. Sakin olun ve iletişiminizde de anlayışlı olmaya gayret edin.

Aslan burcu bu hafta, stres yüzünden sağlığınız da olumsuz etkilenebilir ve mide sorunları söz konusu olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeli, psikolojik olarak da sizi rahatlatan insanlarla daha fazla zaman geçirmeye çalışmalısınız. Onların desteği size iyi gelebilir. Artık harekete geçmeniz gereken şeylerin farkında olacaksınız. Aşk hayatında bu hafta sevdiğiniz insanın kaprisleri yüzünden zor anlar geçirebilir, gönlünü almaya çalışabilirsiniz. Bekar olanlar ise gidecekleri bir yerde tanışacakları kişiden hoşlanabilir, flört etmeye başlayabilirler.

Bu hafta, daha fazla sosyal iletişim içerisinde olabilirsiniz. Hafta içi günün bir kısmını sizinle birlikte geçirmek isteyecek kişilerle daha fazla toplantı için açık olun. İş görüşmelerinde kendinizi ön plana çıkarmaya çalışın ve karşı tarafa da anlayış gösterin. Kendinizi hiçbir şeyden izole etmeyin ya da kendinizi kısıtlamayın. Çünkü eğer kötü bir ruh halindeyseniz veya kendi sorunlarınızla çok ilgiliyseniz bunlar çevrenize olumsuz yansıyabilir.

28 Mayıs – 3 Haziran Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta finansal belge taahhütleriniz, ödemeleriniz, uzlaşma anlaşmalarınız veya para ile ilgili bir sözleşmeniz ve daha fazlası olacak. Parasal konularda her şey beklediğiniz gibi ilerleyebilir. Bir finansal plan üzerinde, tersine değil, işler sizin için olumlu olacaktır.

Bir erkek ya da genç bir erkekle ilgili bir olay ile ilgilenmeniz ve destek vermeniz gerekebilir. Tabii ki, bir kişinin söz nişan gibi kutlaması için bir davetiye alabilirsiniz. Arkadaş ve akrabalarınız ile bir vesile ile bir araya gelebilirsiniz.

Bu haftada, yalnızca güvendiğiniz insanlardan destek alarak sorunlarınızı çözün. Sosyal olmaya gayret edin. Onlardan kaçmayın, ancak bu tür aktivitelerin havasında değilsiniz ve güç ve fırsatınız yoksa aşırı yüklenmeyin. Aşırılıklar arzu edilmez! Her zaman size yardım etmeye hazır insanlar olduğunu unutmayın.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Haziran 2018

Hafta boyunca, sizden daha yüksek bir profesyonel pozisyonda olan bir yetişkin akraba veya kişiye bağlılığınız konusunda dikkatli olun. Bu kişi size verdiği sözü tutmayabilir ya da hatırlatmanız gerekebilir. Hafta sonu sevdiklerinize yardımcı olmanız gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status