Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat 2018 – 4 Mart 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı eksikleriniz ve ihtiyaçlarınıza yönelik harcama yapmaya zaman ayırabileceksiniz. Maddi yönden kendinizi daha rahat hissedecek ve gereksinimlerinizi rahatça karşılayabileceksiniz. İkili ilişkilerde planlarınız ve fikirlerinizde daha açık olabilirsiniz. Dikkat çekme konusunda daha rahat olabilirsiniz. Başkaları üzerinde etkileyici olacaksınız. İletişim gücünüzün de bu hafta yüksek olmasıyla insanlara kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Yeni plan ve projeler için enerjinizi ve hevesinizi kullanabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle Perşembe günü para alanında meydana gelecek olan dolunay ile birlikte kendinize güveniniz artacak. Kararlılık ve güvenliği iyileştirmek veya finansal konuları ele almak için çalışabilirsiniz. Maddi güvence için çaba harcayabilirsiniz. Güneş Pazar günü Neptün’le hizalanıyor. Bu nedenle daha merhametli ve yaratıcı hissedebilirsiniz. İyimser bir tutum içerisinde olacaksınız. Hafta sonu, aklınızdakileri rahatça sevdiklerinize dile getireceksiniz. Bir süredir konuşmak istediğiniz meseleleri de masaya yatırabilirsiniz.

26 Şubat – 4 Mart Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en iyi günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta finansal istikrara veya ek gelir elde etme imkanlarına sahip olumlu ve yapıcı bir hafta olacak. Yeni bir gelir kaynağı sağlanabilir. Planların ve fikirlerin ileriye dönük ilerlemesi için çabalamanız gerekir. Yakında, zaman ve kaynaklarınızın iyi bir şekilde düzenlenmesinde çok şey başarabilirsiniz.

Hafta boyunca arkadaşlarınızdan, meslektaşlarınızdan veya müşterilerinizden gelen bir adamla yanlış anlama veya gerginlik olacak. Bu kişi ile aranızda geçen anlaşmazlık canınızı sıkabilir. Kişisel problemlerinden ötürü biri sizi suçlayabilir. Sorunları ne kadar ciddiye alacağınızı tamamen sizin kararınızdır.

İş yerinizde teknik zorluklar, üretim sorunları veya mal sorunları olmasına rağmen, bu hafta evinizde ev sorunları sizi şaşırtacaktır. Şimdi, satın alımlarında, özellikle de daha fazla para harcıyorsanız daha temkinli olun. Mal mülk satışlarında dikkatli olun. Satın alacağınız bazı ürünler için internet üzerinde kalite garantisi ve incelemeler yapın.

Bu hafta evinizdeki değişiklikler için seçenekler düşünebilirsiniz. Ancak evinizdeki değişiklikleri ve tamir işlerini gelecek günlere erteleyebilirsiniz. Evinize satın almak istediğiniz bir eşyayı daha sonra almaya karar verebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status