Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta istediğin ve ihtiyaç duyduğun ve ele almanız gereken her türlü konuya odaklanabiliyorsun. Çünkü Pazartesi gibi ay sizin burcunuzda olacak ve daha konsantre olabilecek, motivasyon gerektiren işlerde başarılı olabileceksiniz. Duygusal olarak daha açık ve anlaşılır olabilir ve başkalarından daha fazla ilgi isteyebilirsiniz. Duygularınızı dile getirmekte de çekinmeyeceksiniz. İkili ilişkilerde fikirlerinizi dile getirmek daha kolay olabilir. Aşk hayatında da benzer durum geçerli olacak. Bir süredir konuşmak istediğiniz ne varsa artık hazır hissedebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınızda daha fazla istikrar ve güvenlik sağlamaya çalışabilirsiniz. Güneş, Perşembe günü Satürn’e sert bir şekilde vuruyor. Bu sebeple zor işlerden kaçınmak ve biraz kendinize ve hobilerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs kariyer ve yaşam yolu alanına giriyor ve önümüzdeki günlerde hedeflerinize ve hayallerinize odaklanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu nedenle kendinizi karşı cinse ifade etmeye odaklanabilirsiniz. Güneş Pazar günü Merkür ile aynı hizadadır ve kendinizi farklı şekillerde ifade etmek veya farklı bir bakış açısı kazanmak için çalışabilirsiniz.

26 Mart – 1 Nisan Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en güzel günleri Pazartesi, Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta boyunca kişisel yaşamınızı belirlemeye çalışan insanlarla ilişkileriniz için çok daha sabırlı olmanız gerekir. Bu ilişkilerin sürdürülüp sürdürülmeyeceği konusunda endişelendirebilir, sizi rahatsız etmemelidir. Kimse böyle “arkadaşlara” ihtiyaç duymaz. Çevrenize karışan kişilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Bu hafta, bir çocukla veya ailenizden veya akrabanızdan bir gençle ilgili görüşmeler olacaktır. Seyahatle ilgili olaylar, farklı yerleşim yerlerinden gelen insanlar, para ya da belgeler beklenebilir. Bu hafta amacına bakılmaksızın bir gezi için iyi bir hafta olacaktır. iş veya eğlence amaçlı bir seyahate çıkmanız olasıdır.

Hafta içi bir kadınla ya da kadınlarla ciddi kişisel ya da profesyonel sohbetleriniz olacak. Bu, yasal veya mahkeme davaları için iyi bir hafta, bir avukat veya noter ile irtibat kurulacak. Tanıdığınız bir kişinin sağlık probleminin olumlu gelişmesiyle ilgili haberlerden memnun kalacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Nisan Yorumu

Haftanın ikinci yarısı, muhtemelen çoğu sözleşme ve sorumluluktan dolayı sizin için daha stresli olacaktır. Bu hafta hayallerini seyret, çünkü senin için çok yardımcı olacak. İşinizde daha fazla konsantre olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status