Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta başkasının desteği ile işleriniz yoluna girebilir. Örneğin bu hafta bir başkasının ya da bir kurumun sizi bir süredir rahatsız eden bir sorunu veya problemi çözmesi için müdahale edeceğini umarsınız. Hafta içi, bu plandaki olayların olumlu gelişimini gösterir. Beklenen destek tez zamanda gelir. İyi olan şey, yanınızdaki insanların destek ve anlayışına sahip olmanızdır. Bu hafta, bir cevap vermeden önce iyi düşünülmüş olmayı hak eden bir kadından büyük olasılıkla bir davet veya öneri alacaksınız. Belki de sizin ilginizi çekecek olan haberler gelebilir. Bazı değişikliklere duyulan ihtiyaç ile ilgili haberler olabilir. Hafta içinde, evinizde bir kişinin profesyonel, kişisel ya da aile nedenleriyle bir ya da iki gün boyunca ona yardımcı olmanız mümkündür.

Aslan burcu bu hafta uzun bir süredir görmediğiniz akrabalarınızla toplantılar ve ziyaretler ile aileleri toplamak için iyi bir zaman olacaktır. Ev için farklı ürünler alırken, kişisel ihtiyaçlarınız için veya hediyeler için hafta daha fazla dikkat gerektirir. Bir ürünü bir kiralık veya indirimli olarak satın alırken dikkatli olun. Bir çeşit satışla ilgileniyorsanız, imzalamanız gereken mali belgeler için dikkat etmeniz gerekecektir.

26 Kasım – 2 Aralık Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, olumlu tavrınız ve cömertliğiniz insanların size ilgisinin artmasını sağlar. Bir grup insanla zaman geçirmekten zevk almalısın ve arkadaş edinmede sorun olmayacaktır. Geniş perspektifiniz, iyi anlayışınız ve geleceğe dair planlama yeteneğiniz nedeniyle hayatınız sorunsuz bir şekilde çalışır. Mantıksal bakış açısı, zihinsel çeviklik ve geniş kapsamlı görüşler sosyalleşmek, çalışmak, sınavlara girmek ve iş ilişkileri için idealdir.

Cumadan pazara, aşk hayatınızda bir miktar heyecan veya değişim olabilir. Eğer bir partneriniz varsa, beklenmeyen bir olay çok fazla strese neden olabilir. Belki de ilişkide bir değişim veya heyecan ihtiyacınız reddedilir. Özellikle internet randevusu ile yeni bir romantizm mümkündür. Kesinlikle hem heyecan verici olur, hem de hem açık fikirli hem de özgür olmayı sevmediğiniz sürece, bunu sürdürebilmek için çok çalışmanız gerekir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status