Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Haziran 2018 – 1 Temmuz 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta çeşitli etkinliklere katılmaya hazır olun. Hafta başında yeni veya eski arkadaşlarınızla buluşacak, onlardan beklenmedik yerlere rastlayabilir veya beklenmedik haberleri öğrenebilirsiniz. Belki size önemli haberler getirebilirler ve duyacağınız şeyler sizi çok şaşırtabilir. Sosyal bir şekilde haftaya başlıyor olacaksınız. İşyerinizde ilginç olaylar gerçekleşecek, bu da sizi memnun edebilecek, ancak geçici gerginlikler yaratabilecek. Haftanın size, profesyonel niteliklerinizi ve ilerlemenizi kanıtlamak yerine, tam tersine, size umut verebilme şansı olacak. Belki bazı haberler sizi geleceğe yönelik heyecanlandırabilir. Bazı hayalleriniz için daha istekli olabilirsiniz.

Aslan burcu bu hafta yolculuk yapmanız gerekebilir, amacından bağımsız olarak seyahat etmek faydalı olacaktır. Daha fazla dinamik, farklı mesafelerden insanlarla iletişiminiz olacaktır. Hem akrabalarla hem de arkadaşlarla bir araya gelebilir ve uzun sohbetler edebilirsiniz. Bu olumlu zaman boşa harcanmamalı ve gelecekte bazı koşulların ya da insanların sizi desteklemeyi ummamalısınız. Bu hafta şansınızı kaçırırsanız, yenide elde etme olasılığı çok iyi değil.

Bu hafta aşk hayatında yüzünüz gülecek. Evli olanlar kişisel hayatınızda eşinize karşı duygular artabilir. Şimdi çoğunuz romantik sürprizler yapmaya, duyguları özgürce ve daha duygusal olarak ifade etmeye meyilli olacaksınız. Yeni arkadaşlık bile kısa bir süre sonra parlak bir iz bırakacak. Hafta boyunca, kısaca, arkadaşlarınız, komşularınız veya meslektaşlarınızla ilgili haberlerden üzülebilirsiniz. Ancak bu haberlere şaşırmanız da olasıdır.

25 Haziran – 1 Temmuz Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden çarşambaya kadar mutlu, iyimser, cömert ve çok sosyal hissediyor olacaksınız. Bu genellikle sosyalleşmek ve yeni arkadaşlar edinmek için iyi bir zamandır. Bununla birlikte, diyetçiler şu anda gluttoniden kaçınmakta zorluk çekebilirler. Açgözlülük, fazlalık ve savurganlığa doğru bir eğilim de, kötü alışkanlığı olanlar için sorun teşkil edebilir. İhtiyaç gereklidir, ancak böylesine keyifli bir ruh halindeyken bütçenizi aşmamak zor olabilir. Lüks eşyalar alma, para sıkıntısı çekmeden yapabildiğiniz her şeyi yapmak yerine iptal etmeniz gerekebilir.

Cuma günü Merkür aslan burcuna giriyor ve 5 Eylül’e kadar sizin burcunuzda kalıyor. Bu hafta, düşüncenize ve iletişiminize odaklanır ve bunu çok yoğun bir şekilde zihinsel hale getirir. Aklınız çok sayıda etkileşime, evrak ve faturaları temizlemeye, mektup ve e-posta alıp göndermeye ve şehir etrafında kısa gezilerde olacak. Bu hafta plan yapmak ve iş anlaşmaları yapmak, pazarlık etmek, satın almak ve satmak için ideal bir zamandır. Merkür, 26 Temmuz’dan 19 Ağustos’a kadar Merkür retrosundan dolayı aslan burcunda daha uzun bir süre kalır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status