Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta ciddi konularda yoğunlaşabilir ve daha fazlasını öğrenmeniz gereken bir şey varsa, bunun için araştırmalar yapabilirsiniz. Bazı sorunların özüne inecek ve çözüm arayışında olacaksınız. Pazartesi Venüs sizin çalışma alanınıza giriyor ve önümüzdeki haftalarda tutkuyla uğraştığınız işe odaklanarak daha fazla zaman harcamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Daha üretken ve verimli olursunuz, küçük görevlere ayırarak büyük sorumlulukları yerine getirebilirsiniz. Çalışma ortamında bulunan kişilere daha dikkatli davranmanız faydalı olacak. Genel refahınız ve konforunuza da önem vereceksiniz.

Hafta ortası, kendinize yeni fırsatlar aramak için araştırmalar yapabilirsiniz. Özellikle Perşembe ve Cuma günü yeni bağlantılar kurmaya çalışacak, yeni başvurularda bulunacaksınız. Hayat hakkında daha iyimser olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde hedefleriniz odak noktası olabilir ve istediğiniz şey için daha fazla çalışabilir ve uzun vadeli planlarınızı pratik bir bakış açısıyla görebilirsiniz. Hafta sonu, arkadaşlarınıza odaklanıp, yeni insanlarla da bağlantı kurabilir ve yeni dostluklar edinebilirsiniz.

25 Aralık – 31 Aralık Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba olacak. Bu hafta yakınınızdaki bir kadınla veya hayatınızdaki önemli bir olayla ilgili bir plan içerisinde olacaksınız. Doğum günü, yıldönümü gibi kutlamalar için planlar yapabilir, yılbaşı için de dostlarınızda etkinlik düzenleme telaşında olabilirsiniz.

Bu hafta nişan veya evlilik için iyi bir zaman olacak. Evli olanlar çocukları ilgili birçok olumlu duygu ve deneyim yaşayacaklar. Çocuklarınızla gurur duyacaksınız. Bazılarınız çocuklarla ilgili masraflar yapabilir.

Hafta içi bir erkekle olan ilişkinizde gerginliklerden kaçının. Aşk hayatı duygusal açıdan dengesiz olacaktır. Sevdiğiniz insanla gerginlikler olabilir. Özellikle kıskançlık yüzünden sorunlar kaçınılmazdır. Çok güçlü duygular yaşayabilirsiniz, ancak hoşlanmayan çatışmalardan veya hayal kırıklıklarından kaçınmalısınız. Hepsi kendi egonuza ve yalnızca arzularınızı ve beklentilerinizi gerçekleştirme arzunuza bağlı olacaktır.

Ayrıca Bakınız: 2018 Aslan Burcu Yorumu

Aslan burcu kadınları, aile toplantıları, akrabalar ve diğerleriyle ilgili görev ve sorumlulukların yerine getirilmesi için zaman ayıracak ve iyi vakit geçireceklerdir. Vaatlerine rağmen, gerçekleşmemiş yükümlülükler ve planlar yüzünden 35 yaş üstü aslan erkekleri için gerginlik söz konusudur.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status