Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Ağustos 2020 – 30 Ağustos 2020)

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta, önünüzde siz veya aileniz için önemli kararlar almanızı sağlayacak bir haftanız var. Çoğu durumda, ailenizin başka bir üyesinin hayatındaki olaylarla ilgili olacaktır. Bu hafta, ev iyileştirmeleriyle ilgili ilginç bir fikri uygulama fırsatınız olacak.

Bu hafta, yeni bir eve veya daireye vb. Taşınmak için iyi bir zaman olacaktır. Birçoğu sahip oldukları bir ev veya mülkle ilgili önemli haberler alacak veya benzer nitelikte ciddi bir taahhütle sonuçlanacak.

Genel olarak, bu hafta aileniz ve ev işleriniz için önemli olacaktır.

Bu yedi gün boyunca, yaşadığınız ortamda çeşitli olayların veya yeni koşulların ortaya çıkması, size hayatınızı daha iyi hale getirme şansı verecektir. Bu, daha fazla para veya daha fazla kazanç anlamına gelmez, ancak kesinlikle bir kişi olarak sizin için önemli manevi gelişimle ilişkilendirilecektir.

24 Ağustos – 30 Ağustos Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta çatışmalardan kaçının, hayatınızda yapıcı veya olumlu hiçbir şeye yol açmayacaklar. Bununla birlikte, ilişkiniz veya planlarınız üzerinde hoş olmayan bir etkiye sahip olabilirler.

Aşk hayatınızdaki olaylar bu hafta önceden kestirilemez olacak. Bazı planlarınız olacak ve başka şeyler olacak. Kendinizi hoş olmayan sürprizlerden korumak için ilişkinizin doğal bir şekilde gelişmesine izin verin ve onları kendi kaprislerinize göre manipüle etmeyin.

Hafta boyunca akrabanız veya arkadaşınız olan bir adamla ilgili önemli veya ilginç bir olay bekleyebilirsiniz.

Aslan kadınları, gerçek hayatta veya İnternet iletişim sistemleri aracılığıyla arkadaşlarıyla daha fazla iletişim kurmak isteyeceklerdir.

Aslan erkekleri işleri yavaş, hatta bazen yavaş, isteksizce yapacaklardır. Sanki bir haftayı rüzgarda harcamak senin için önemli değil.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status