Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Temmuz 2018 – 29 Temmuz 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta iş ve kariyer cepheleri boyunca güçleriniz var. İş hayatında karşınıza çıka bir takım fırsatlar ile birlikte bunlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bir yandan da aile hayatını dengede tutabilirsiniz. Ailenizin size bu hafta ihtiyacı olabilir. Onlara bazı konularda destek olmanız gerekebilir. Bu hafta ev içi bazı meseleleri de çözmeniz gerekecek. Özellikle mal mülk alım satımına dair şanslı bir hafta geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız size bir kutlama yapabilirler, sürprizler ile karşılaşabilirsiniz.

Aslan burcu bu hafta kendinizi bir hayli dinamik hissedebilirsin. Öz güvenin son derece yüksek olacak. Bazı görüşmeleriniz çok keyifli geçebilir. O zaman iletişim kuracak çok şeyin olacak. Mars, doğum işaretinizi 10 Ağustos’a kadar sürmeye devam ederken, bu hafta fazladan enerji patlamasından yararlanın.

23 Temmuz – 29 Temmuz Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Bu hafta enerjiniz son derece yüksek olabilir. Ön plana çıkmak isteyebilirsin, güvendiğin işlerin arkasında durarak başarıya yaklaşabilirsin. Bu ay sosyal gruplarla ve arkadaşlarla etkinlikler artabilir. Sosyal hayatınız güçlenecek ve davetler çok sayıda olabilir. Karşı cins ile etkileşim sıklıkla ortaya çıkabilir.

Birçoğunuz hala maneviyatınızda çalışıyor olabilir ve kim ve ne olduğun için kendini kabul etmeyi öğreniyorsun. Aydınlanma bu ay iş ve sağlık alanlarında, daha sonra da ortaklık veya ilişki konularında olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status