Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Ocak 2018 – 28 Ocak 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta genişleme ve keşif için büyük fikirlerinize odaklanabilirsiniz. Hatta yaşamınızı yeni yollarla genişletmenin, bilgeliğinizi paylaşmanın ve yaşam deneyimi aracılığıyla dünyayla ve kendiniz hakkında daha fazla şey öğrenmenin keyfine varabilirsiniz. Pazartesi günü enerjiniz yüksek haftaya başlayacaksınız. Bu sayede hem iş hem de özel hayatta bazı konularda avantaj sizden yana olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, adımınızı atmaya, yüksek bir noktaya gelmeye, ilerleme kaydetmeye veya başarıya ulaşmaya çalışmaya odaklanabilirsiniz. Ayrıca doğru insanlar üzerinde iyi bir izlenim yaratmaya çalışabilirsiniz. Cuma günü Mars, sevgi ve aşk hayatı alanına giriyor. Önümüzdeki haftalarda daha fazla enerjiye sahip olabileceğiniz ve sevdiğiniz şeyleri sağlıklı ve pozitif yönlerde kullanabileceğiniz bir hafta olacak. Bu hafta sevdiğiniz insanlarla daha fazla vakit geçirebilir, kalbinizle bağlantı kurabilir, daha eğlenceli ve keyifli ve başkaları ile daha cömert olabilirsiniz. Hafta sonu, arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, hayallerinize odaklanabilir veya daha bağımsız olabilirsiniz.

22 Ocak – 28 Ocak Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta dikkatinizi başka bir evde veya başka yerde yaşayan bir kızla veya genç bir kadınla ilgili olaylara verebilirsiniz. Çevrenizde bir kadına yardımcı olabilirsiniz. Hayatındaki olaylar zor, karmaşık, sorunlu olabilir ve bunları çözmek için zaman ve sabır gerektirir.

Bu hafta kişinin arzusu veya fikrinde bir yanlış olduğunu anlayacaksınız. Bu size ilgi ve enerjinizi diğer daha önemli ve umut verici şeylere odaklanma şansını verir. Yanılmanızı engeller. Genel olarak bu hafta, hoş kişilerle tanışacak ve toplantılar olacak. Özellikle yararlı bilgiler edinebilir, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Kişisel temasların geliştirilmesine ilişkin beklentileriniz istediğiniz yönde gelişecektir.

Hafta içi fiziksel emek gerektiren işler ile uğraşmak faydalı olacaktır. Terazi, İkizler ya da Kova işareti altında doğan bir kişinin ilgisini veya önerisini içeren bir jest olabilir. İş yerinde, güvensiz ya da kararsız müşterileri, meslektaşları ya da ortaklarınızdan kaçının. Sahip olduğunuz zamanı veya yetkiyi diğer meslektaşlarınız, amiriniz ve diğerleriyle ilgili yorumlarınızla boşa harcamaktan kaçının. Belgelerle veya yeni ortaklarla çalışıyorsanız, sözleşmelere ve her türlü belgeye ilişkin hususlara dikkat edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status