Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Nisan 2019 – 28 Nisan 2019)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta tanıdığın biriyle ilgili hoş olmayan bir olay yaşayacaksın. Böyle bir deneyim için nedenler değişken olabilir ve herhangi bir ön tahminde bulunmak veya tahminlerde bulunmaktan kaçının. Genel olarak, bu hafta sizden başka insanları ilgilendiren farklı olayların gelişimini izleyeceksiniz. Bu, özellikle ülkenizin sınırları dışında, seyahat için iyi bir hafta olacak. Bu hafta kişisel planlarınızın geliştirilmesinde önemli olacak haberlerden memnun kalacaksınız. Bazılarınız, ilişkinizde bir şeyleri değiştirmek zorunda olduğunuzu göstermek zorunda kalacağınızı gösteren bir aşk krizi yaşayacaksınız. Bu, bu denemelerin amacı olacak ve onlardan kaçınmayacaksınız ya da tamamen size bağlı olmayacaksınız. Hafta içi ailenizde çeşitli şaşırtıcı olayları bildirir.

Aslan burcu bu hafta kadınlar bu yedi gün boyunca nakit makbuz beklentilerinde hayal kırıklığına uğrayabilirler. Hafta mesleki gelişim açısından erkekler için ilginç olacak. Becerilerinizi kanıtlayabileceğiniz yeni bir iş bulma, yeni bir pozisyon alma veya önemli bir görev alma olasılığı yüksektir.

22 Nisan – 28 Nisan Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya sezgi arttı ve içgörü flaşları kendini keşfetmeye ve açığa çıkarmaya yol açtı. Kişiliğinizin daha benzersiz veya ilginç tarafını ifade ederken rahat olabilirsiniz. Normal rutininiz dışında, yeni bir şeyler denemek gibi hissedeceksiniz. Bu yeni maceralardan yeni icatlara kadar değişebilir. Rahatlık alanınızı terk etmek ve sıradan bazı insanlarla sosyal çevrenizi genişletmek için mükemmel bir zaman.

Perşembe-Pazar arası sevgi, hassasiyet, ahenk ve dostluk getirir. Dinlenmek ve sevdiklerinizle eğlenmek için iyi bir zaman. Sevgi dolu ve alıcı ruh haliniz sizi popüler yapacak ve kolayca yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bu, çıkma için mükemmel bir zamandır çünkü çekiciliğiniz ve güzelliğiniz gerçek, dürüst sevgi çekecektir. Bu aynı zamanda iyilik veya borç istemek için iyi bir zamandır çünkü diğer insanların size hayır demesi zor olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status