Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Haziran 2020 – 28 Haziran 2020)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta, önünüzde meslektaşlarınız, yöneticileriniz veya müşterilerinizle iletişimde komplikasyonlarınız olabilir. Yanlış anlamalar veya çelişkiler çeşitli olabilir, ancak çoğu durumda sizi duygusal olarak etkileyecektir. Hafta boyunca, arkadaşlarınızın yaşamındaki ciddi profesyonel sorunları (iş eksikliği de dahil) anlayacak ve yakından izleyeceksiniz.

Aslan burcu bu hafta boyunca, kesinlikle önemli, gerekli ve acil bir şey için olacak bir çocuk veya akrabalarla ilgili olası masraflar vardır. Bazılarınız belirli bir amaç için birinden borç para almak zorunda kalabilirsiniz.

22 Haziran – 28 Haziran Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta boyunca, kayıp veya unutulmuş bir eşya bulabilir, geçmişinizden gelen ve size bir şekilde zarar veren veya üzüntü veren olaylarla ilgili önemli bilgileri ortaya çıkarabilirsiniz. Bu, şimdiye kadar sizi kaçırmış olan bazı insanların gerçek doğasını anlayacağınız bir zamandır.

Bu hafta hangi zorluklarla karşılaşırsanız yaşayın, hayatınızda dram ya da ciddi bir şok yaratacak hiçbir şey olmayacak. Eski anlaşma veya mülkiyet davaları, ailede, akrabalarıyla veya bazı kurumların temsilcileriyle geçici gerginliğe neden olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status