Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Ocak 2019 – 27 Ocak 2019)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta aile içi meseleler ile ilgilenebilirsiniz. Bu hafta içinde ya da sizde farklı duyguları tetikleyebilecek bir kadınla hassas bir sohbet ya da toplantı yapacaksınız. Bunun nedeni, kişisel yaşamına bir şekilde müdahale etmeniz veya kişisel işlerinize çoktan müdahale etmiş olabilir. Bu hafta, nedense ertelemeye devam etmekte olduğunuz hoş olmayan ev sorunlarını çözmek için daha güçlü çözümler ve somut eylemler arayışına ihtiyacınız olacak. Bu yedi gündeki keyifli anlar, bir erkekle yaşayacağınız etkinlikler veya sohbetlerle ilgili olacak. Bunlar, yer değiştirme, yeni işler ve daha fazlası gibi, hayatınızdaki gelecekteki bazı değişikliklerin temeli olabilir. Yeniliklere açık olabilirsiniz ve mevcut düzeninizi değiştirme arzunuz gerçek olmaya başlayabilir.

Aslan burcu bu hafta daha makul bir para harcaması talep edeceksiniz, çünkü bazı şeyleri uygun fiyata satın alma veya gelecek vaat eden bir yatırım yapma şansınız olacak. Bununla birlikte, bu tür eylemler dengesizlik yaratabilir ve günlük harcamalarınız için endişelenmenize neden olabilir. Genel olarak, yeni girişimlere başlarsanız hafta size şans verir, ancak bu hatalara ve hile girişimlerine karşı korunma konusundaki dikkatinizi dışlamaz.

21 Ocak – 27 Ocak Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya sevgi ve para, uyum ve mutluluk getirir. Önceki iyi işlerinizden ve çalışkanlığınızdan tahakkuk eden iyi karmanın avantajlarından faydalanmanın zamanı geldi. Güzel şeyler seni kendine çekiyor. Artan fiziksel ve iç güzelliği, sosyal ortamlarda daha popüler olmanızı sağlar. Bu çıkmak için harika bir zaman. Artık, yeni bir romantizmin, mükemmel bir eşleşme olacağı daha olası.

Perşembe-Pazar arası kendinizi güçlü ve cesur hissetmeniz gerekir. Bu zor bir işle başa çıkmak için ideal bir zaman olabilir. Çünkü mükemmel bir başarı şansı var. Şu anda iyi şanslar aslında iyimserliğiniz, güçlü içgüdüleriniz, inisiyatifiniz ve risk almaya istekli olmanızdan kaynaklanıyor. Güçlü bir rekabet çizgisi, artan çekicilik ve popülerlik bu durumu zor iş, spor, iş ve buluşmalar için iyi bir zaman yapar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status