Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Mayıs 2018 – 27 Mayıs 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta zor ve yorucu bir hafta olabilir. Özellikle çalışan kişiler iş hayatında ekstra görevler üstlenebilirler. Bazı sorumluluklarınızın artması sebebi ile ailenize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Şimdi daha profesyonel olmanız gerekebilir veya iş anlaşmaları, iş toplantıları ve belge işleme (belgelerle çalışanlar için) görevleri artabilir. Kendi işini yapan kişiler için de hem yoğun hem de bereketli bir hafta olabilir. Müşterileriniz çoğalabilir ve kazancınız bu hafta sizi tatmin edebilir.

Aslan burcu bu hafta yeni bir işe başlamak, yeni bir proje yapmak veya yeni bir iş aramak için iyi olacaktır. Eğer işsiz iseniz, bu hafta önünüze bir iş fırsatı çıkabilir. İş başvurusu yapan kişiler de geri dönüş alabilirler ya da işleriniz olumlu sonuçlanabilir. Aşk hayatında bu hafta sevdiğinize daha az ilgi göstermeniz sorun olabilir ve aşk hayatına fazla zaman ayıramayabilirsiniz.

Bu yedi gün boyunca, akrabalarınızdan, komşularınızdan veya yakın arkadaşlarınızdan bir kız veya genç bir kadınla ilgili çeşitli duygusal olaylar olabilir. Hafta içi bir sevdiğiniz bebek sahibi olabilir ve onu ziyarete gidebilirsiniz. Artık aşırı yükten kaçınmaya ve sağlığınızı çeşitli enfeksiyonlardan, virüslerden veya fiziksel zorlanmalardan korumaya dikkat etmeniz gerekecek. Yorucu işlerde çalışmak da sağlığını olumsuz etkileyebilir.

21 Mayıs – 27 Mayıs Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta çok ilginç veya yararlı haberler, bilgiler, belgeler alacaksınız. Belki yeni araştırmalar yapabilir ya da yeni şeyler öğrenebilir, sınav başvuru yapabilirsiniz. Nereden geldikleri ve amaçlarının ne olduğu önemli değil, toplantılar, görüşmeler veya konuşmalar için davetleri reddetmeyin. Şimdi birçok şey sizi olumlu anlamda şaşırtabilir. Başkalarıyla görüşmelerinizden olumlu sonuçlar verecek. İş görüşmeleri de iyi gidecek.

Hafta boyunca ortaya çıkacak olan stres ve gerginlik anları, panik olmanıza yol açabilir. İşlerin hangisine yetişeceğinizi şaşırabilirsiniz. Öyleyse daha iyi dur, dinlenmeye, meditasyona ve kendine zaman ver, ardından görevlerine devam et.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Mayıs 2018

Hafta boyunca 35 yaşın üstündeki bir kadınla ilgili yardım alabilir ya da güzel bir haber alabilirsiniz. Bu hafta sonu aileniz ile görüşebilir, onlarla ortak bir etkinliğe katılabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status