Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Temmuz 2020 – 26 Temmuz 2020)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta, geçmişinizden karmaşık veya çatışan ilişkiler tekrar gerginlik yaratacaktır. Eski kişisel veya aile davası ön plana çıkacaktır, bu da sizi istenmeyen durumlarda dahil edebilir. Hafta boyunca bu plandaki paranın, finansal nitelikteki bir belgenin veya diğer olumlu olayların tadını çıkarabilirsiniz. Dostça ilişkiniz sayesinde bir tür fayda elde edebilirsiniz.

Hafta boyunca evinizden bir kişinin sağlık sorunu hakkında endişeleneceksiniz. Endişeleriniz varsa evcil hayvanların veya çiftlik hayvanlarının etrafında da ortaya çıkabilir.

Hemen çözülmesi gereken beklenmedik bir hanehalkı sorunu ortaya çıkabilir. Aşk hayatınızda, şimdiki veya geçmiş bir ilişkiden gelen özel anıların etkisi altında olacaksınız. Bu yedi gün boyunca, geçmiş başarılara güvenmeyin, ancak ilişkinize enerji ve hisler yatırmaya devam edin.

20 Temmuz – 26 Temmuz Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu 

Aslan burcu bu hafta boyunca iş için veya acil aile taahhütleriyle bağlantılı olarak seyahat edebilirsiniz.

Hafta boyunca kötü bir ruh halinden muzdarip olacak veya şikayetlerle size yükleyecek insanlarla toplantılarınız veya temaslarınız olacak.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Aslan erkekleri, kişisel veya mesleki fırsatların geliştirilmesi, kamusal görünümler ve performanslar için çok güçlü bir döneme sahip olacaklar.

Aslan kadınları Koç, Yay veya Aslan burcunda doğan insanlarla dinamik, ancak bazen stresli ilişkileri olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status