Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Ağustos 2018 – 26 Ağustos 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta ikili ilişkilerde bir takım aksilikler ile karşılaşmanız olasıdır. Mesela küçük bir yalan ya da sizin tarafınızdan bir sessizlik yüzünden ortaya çıkan bir dertten nasıl kurtulacağınızı düşünebilirsiniz. Aşk hayatında ise eşler arasında güvenin olmadığı romantik ilişkiler artık daha fazla gerginliğe maruz kalacak. Ona karşı sizin güveninizi sarsacak bazı haberler olabilir. Ona güveninizi tekrar sorgulayabilirsiniz ve bu durum aranızda çatışmaya yol açabilir. Ancak her şeyin önce aslını araştırmanızda fayda var, yoksa haksızlık yapıp kalbini kırabilirsiniz.

Aslan burcu bu hafta beklentilerinizden bazıları, daha iyi bir maaş, sözleşme veya mali belge düzenlenmesi ve diğer bürokratik para ile ilgili formaliteler kazanma ile ilgili olacaktır. İş arayanlar için de iş başvurularından geri dönüş bekleyebilirler. Ya da eğitime dair önemli haberler bekleyebilirsiniz. Ancak bu sizin sabırsız olmanıza yol açabilir ve çevrenizde çok fazla sorgu sual ile karşılaşabilirsiniz.

20 Ağustos– 26 Ağustos Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta evinizdeki problemleri, sizin veya ailenizin sahip olduğu bakım veya mülk ile ilgili taahhütleri çözmek için bu haftayı kullanın. Aile içi sorunların bir an önce çözülmesi önemli olacak. Miras konuları gündemde olabilir. Hafta içi, yeni bir aşk ilişkisi için iyi bir başlangıç ​​olacaktır, biri ile ilk buluşma için (başka bir yerden büyük olasılıkla). Yeni bir arkadaşlık, akraba veya arkadaş aracılığı ile yapılabilir.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Ağustos 2018

Bu hafta iyi haberler, bir ameliyat veya diğer ciddi sağlık sorunlarından sonra yakın bir kişinin iyileşmesi ile de ilgili olacak. Çok sabırlı ve genç aslan erkekleri, özellikle kişisel yaşamları üzerinde faydalı bir etki yaratacak önemli bir başarı elde edebilecek ve bundan yararlanacaklardır.

YORUMLAR

  1. Nazli dedi ki:

    Yorumlarınız açıklayıcı ve çok iyi, yazdıklarınız yüzde yüze yakın yaşıyorum, bravo emeğinize sağlık??

    1. admin dedi ki:

      Çok teşekkürler..

DMCA.com Protection Status