Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Temmuz 2018 – 8 Temmuz 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta önünüzde, kişisel hayatınızı, ailenizi, sevginizi veya kariyerinizi etkileyebilecek önemli kararlar veya değişiklikler haftasıdır. Bu hafta özel hayatınıza dair önemli kararlar almanız gerekebilir. Hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bekarsanız evliliğe dair bazı kararlar olabilir. Tabii ki, bu tür olaylara kendiniz için hazır değilseniz veya onlar içinde aktif değilseniz, tüm bunlar olamaz. Ancak hem aşk hayatınız hem de aile hayatında bu hafta bir şeylerin netleşmesi gerekebilir.

Aslan burcu bu hafta eviniz varsa, eviniz, bahçeniz veya çiftliğiniz için daha fazla bakım gerektirecektir. Bu hafta ev içerisindeki işler ile ilgilenebilirsiniz. Mesela tamir işleri olabilir. Ya da yeni bir eşya alabilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu hafta, evinizi değiştirmek, başka bir eve taşınmak veya yeni bir ev satın almak için de iyi bir zaman olacaktır. Aşk hayatınızda bu hafta son derece heyecanlı gelişmeler olabilir. Sevdiğiniz insanla ortak kararlar alarak birlikte bir gelecek inşa edebilirsiniz.

2 Temmuz – 8 Temmuz Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta mali yönden sizin için faydalı olacak, ama yine de gerçekçi olmanız gerekiyor. Kumar oynamaktan ve kolay kazanç arayışından kaçının, çünkü eğer olsalar bile kazançlarından daha yüksek para harcayabilirsiniz. Maddi yönden daha tutumlu olmanız gerekecek. Ayrıca haram yoldan da para kazanmak yerine helal yoldan emeğinizle kazançtan vazgeçmemelisiniz.

Hafta boyunca kişisel eşyalarınızı kayıp veya hırsızlığa karşı koruyun. Hangi nedenden ve nereye gittiğinizi hatırladığınızdan emin olun. Dikkatinizin dağınıklığı hoş olmayan durumlar yaratabilir, karışıklık olabilir.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Temmuz 2018

Hafta boyunca, hayalinizle karşılaşacaksınız, geçmişinizin hoş anılarına dönecek, sosyal ağlar ve eski arkadaşlarınızla bağlantı kuracaksınız. Bu haftaki sürprizler, gelişimin yönünü yeni ilginç alanlara ve bilgiye dönüştürecek yeni şeyleri başlatmanız için sizi kışkırtacak. Yeniliklere bu hafta açık olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status