Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta daha fazla duygusal destek ve rahatlık isteyerek haftaya başlayabilirsin. Mevcut sorumluklarından fazla sorumluluk almayarak ve kendini rahat hissettiğin kişilerle birlikte zaman geçirmek önceliğin olabilir. Konfor bölgesinin dışına çıkmak istemeyebilir ve içe dönük olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde kendinizi duygusal olarak anlamaya çalışabilirsiniz. Kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde daha olumlu olabilirsiniz ve hayatınızda neyin iyi olduğuna odaklanarak kendinizi daha iyi hissetmeye, pozitif olmaya çalışabilirsiniz. Gülmek ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Bu kadar ciddi olmayın. Hafta sonu boyunca, daha detaylı ve özenli olabilir ve zamanınız ve enerjinizle daha üretken ve verimli olmanın yeni yollarını bulmaya çalışabilirsiniz. Kendinizi meşgul etmek, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir.

2 Nisan – 8 Nisan Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en güzel günleri Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta önceki deneyimleriniz, kayıplarınız ya da hayal kırıklıklarınızla ilgili hüzün içinde olabilirsiniz. Ancak kendinizi şımartmak isteyeceksiniz. Hayatınızı farklılaştıracak kaçırılmış anlar ve fırsatlardan pişmanlık duyacaksınız.

Bu hafta adli veya yasal durumlar için uygun olmayan bir hafta olacaktır. Çalışmanız, sizin veya bir başkasının hazır olmayacağı değişikliklere neden olacak beklenmedik bir duruma sahip olacaktır. Meslektaşlarınız arasında veya müşterileriniz arasında daha fazla gerginlik olacaktır. Birisinin öfkesini çekmemek için yorumlarınız ve eylemleriniz konusunda dikkatli olun.

Bu hafta, birçoğunuz hayatında bir yıl dönümü, doğum günü, nişan veya düğün veya bir başarı kutlayacak. Bu davete birçok sevdiğiniz insan katılabilir.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Nisan Yorumu

Bu hafta, kullanamayacağınız mal veya mülkleri başarılı bir şekilde satabileceksiniz. Finansal ve mülk doğası işlemleri konusunda dikkatli olun. Genç aslan erkekleri için bir evlenme teklifi yapmak veya arkadaşlıklarını aşka çevirmek için iyi bir hafta olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status