Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Şubat 2018 – 25 Şubat 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta büyük fikirler geliştirebilir ve hayatınızdaki olasılıklar sayesinde heyecanlı hissedebilirsiniz. Hafta başı iyimser bir bakış açısı ile kendinizi yeni fırsatlara açabilirsiniz. Genişleme ve başarı planları üzerine çalışabilir ve daha maceraperest hissedebilirsiniz. Hafta ortası, fikirlerinizle daha gerçekçi olmaya çalışacaksınız. Ayrıca fikirlerinizi ulaşılabilir hale getirmek için pratik uzun vadeli planlar üzerinde yoğunlaşmaya odaklanabilirsiniz. Daha çalışma odaklı ve hedef odaklı olabilirsiniz ve daha iyi bir disipline sahip olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, arkadaşlarınızla veya sosyal gruplarla vakit geçirebilirsiniz. Tutkuyla işlerinize sarılabilir veya geleceğinizde düşlediğiniz rüyalara odaklanabilirsiniz. Hayatınızda yeni değişiklikler yapmaya açık olabilirsiniz. Güneş Pazar günü Satürn’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Hedeflerinize ve hırslarınıza odaklanabilirsiniz. Hafta sonu yalnız kalmaya vakit ayırarak kafa dinleyebilirsiniz.

19 Şubat – 25 Şubat Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta 35 yaşından büyük bir kadınla çatışma ya da uyuşmazlıklardan kaçının. Birini suçlamadan önce işin aslını öğrenmeye gayret edin. Böyle bir çatışmadan hoşnut olmayacaksınız, aksine yaralanabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramış, rahatsız olmuş ve hatta boğulmuş hissedebilirsiniz. Evdeki veya yakın akrabanızdaki bir kişinin sağlığı belirli bir süre için bakım gerektirebilir. Aile içerisinde sorunlar da ortaya çıkabilir. Bunlar çözülmeden önce iyi kararlar vermelidir.

Bu hafta birçok güzel etkinlik ve deneyime sahip olabilirsiniz. Ancak bazılarında başarısız olmanızın bir tehlikesi söz konusudur. Bu güvensizlik, şüphe, gereksiz kuşku nedeniyle olabilir. Sizi mutlu veya başarılı görme konusunda istekli olan kişilerin tavsiyelerine kulak verebilirsiniz. Eğer çocuğunuz varsa, onun yaratıcı yeteneklerinin geliştirilmesi veya eğitimi ile ilgili masrafları olacaktır. Aile içerisinde bazı ek masraflar çıkabilir.

Hafta boyunca, başka bir şehirde veya ülkede yaşayan biriyle yeni ya da eski dostça ilişki kurduğunuzda keyifli deneyimler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşmek, küçük bir hediye göndermek ya da hediye almak için seyahat etmek mümkündür. Hafta sonu, aşk hayatında bir bitiş ya da başlangıç söz konusu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status